SON DAKİKA!

TİREBOLU BELEDİYESİ HİZMETE HIZ VERDİ

Giresun’un Tirebolu İlçe Belediyesi ekipleri ilçe merkezinde yürüttüğü üstyapı çalışmalarının yanı sıra ilçeye bağlı Demircili Mahallesi Gürdal Sokak’ta da yol betonlama çalışması yürütüyor.

Belediye ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanında üst yapı olmak üzere çeşitli çalışmalar yürüttüklerini belirten Tirebolu Belediye Başkanı ve Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Tirebolu Belediye Başkan Adayı Burhan Takır, “Daha yaşanabilir bir Tirebolu oluşturmak için çalışmalarımız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Demircili Mahallesi Gürdal Sokak’ta başlatmış olduğumuz yaklaşık 600 metre uzunluğundaki yol betonlama çalışmalarımız devam ediyor. Buranın ardından belirli program dahilinde ihtiyaç olan bölgelerde yol betonlama çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Çalışmaları yakından takip eden Demircili Mahallesi Muhtarı Bilal Atacan, “Sayın Belediye Başkanımız Burhan Takır Demircili mahallesinde yollarımızı betonlayarak bizleri Yağmurlu havalarda çamurdan, kuru havalarda toza maruz kalmaktan kurtardı. Şimdi de betonlama çalışması ile Gürdal sokağımızın da aynı sorununu ortadan kaldırıyor. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.