Uncategorized

Tirebolu Inköy de Hidirellez Hazirligi

Tirebolu Istiklal Mahallesi Kültür Dayanisma ve Çevre Koruma Derneginin  geleneksel hale getirdigi Hidirellez Bahar Senligi bu yil 9 Mayis Pazar günü yapilacak.

 

Dernek Baskani Halil Tozlu yaptigi açiklamada, kültür etkinligi olarak bu yil ikincisini düzenledigimiz Hidirellez Bahar Senligini 9 Mayis Pazar günü yapacagiz.

Senligimiz gündüz saat 10 da Istiklal Mahallesindeki Hidirellez Tepesinde yapilacak olan açilis töreni ile baslayacak olup gün boyu ayni yerde eglenceler ile devam edecektir.

Dernek Baskani Halil Tozlu açiklamalarinin devaminda su bilgileri verdi. “Aksam saat 19.00 da Tirebolu Kapali Spor Salonunda ise konserlerimiz olacaktir. Spor Salonunda final gecemize Agasarli Zehra, Ali Gedik ve süpriz sanatçilar katilacaktir.

 

Kaptan Yusuf un sunumuyla Mavi Karadeniz Televizyonundan yayinlanacak olan Hidirellez Senliklerimize tüm hemsehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

 


 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.