Uncategorized

Türkiye Degisime Hazir Olsun

Istanbul Beyoglu Ilçesi Giresunlular için iddiali bir seçime hazirlaniyor. Türkiye Degisim Hareketi Beyoglu ilçe baskan yardimcisi olarak görev yapan Selvi Çavusoglu bütün Türkiye de oldugu gibi Istanbul ilinde de hemen her ilçede teskilatlarimizi kurduk çalismalarimiza basladik ülkenin sevgiye ihtiyaci var dedi.

 

Giresun Alucra ilçesi Babapinar köyü nufusna kayitli olan hemserimiz Selvi Çavusoglu yaklasan genel seçim için bütün teskilatlarin yarin seçim var gibi çalistigini Mustafa Sarigül baskanliginda ülkeye sevgi barisi getirecek sevginin kazanacagi bir idareyi getirmek için var gücümüzle çalisiyoruz artik sona geliyoruz seklinde konustu.

 

Türkiye Degisim Hareketi önümüzdeki dönemde kendisini iktidara getirecek kadrolarini hassasiyetle belirleyerek yola çikti ve bizler gece gündüz iktidar mücadelesi veriyoruz, hedefimiz 8 yildir halki canindan bezdiren iktidarin açtigi yaralari en kisa zamanda tedavi edip bütün ülkeyi kucaklayacak politikalri üretecek bir yönetime kavusturmaktir diyerek sözlerini tamamladi.

 


 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar  ile bir süre görüsen Türkiye Degisim Hareketi Beyoglu Ilçe Baskan Yardimcisi Selvi Çavusoglu iddiali açiklamalarda bulundu.

 

Haber Foto: Hasan Kübüç- Yeni Tirebolu Gazetesi

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.