Uncategorized

Tirebolulular Iletisime Bas koydu

Sabanci Ögretmen evinde TIRDEF’in ev sahipliginde 22 Haziran 2009 tarihinde yapilan toplantida Iletisim Fakültesi için gelinen son durum ve 29 Haziran Pazartesi günü yapilacak olan temel atma töreninin ayrintilari görüsüldü.Komite Baskani Prof.Dr.Taner Karahasanoglu toplantiya katilan üyelere bugüne kadar yapilan çalismalar hakkinda bilgiler verdi. Tirebolu’da yaptiklari çalismalarda tüm ilçe halkinin bu konuda kenetlenmis oldugunu müsahade ettiklerini söyleyen Karahasanoglu, bu durumdan etkilendiklerini ve bu isi basaracaklarinin isigini gördüklerini ifade etti.


 


Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Osman Metin Öztürk’ün de Tirebolu Iletisim Fakültesi için özel ilgisi ve desteginin bulundugunu altini çizen Komite Baskani Prof.Dr.Taner Karahasanglu bu gelismelerin Tirebolu adina bir sans oldugunu niteledi.


Bu sansi Tirebolu adina iyi degerlendirmek gerektigini de vurgulayan Karahasanoglu, muhtarlarla yapilan toplantida, Tirebolu da verilen kahvaltida ve esnaflarda bu pozitif yaklasimi bulduklarinin söyledi.  


 


Anadoluhisari Sabanci Ögretmenevinde yapilan toplantiya TIRDEF Genel Baskani Doç.Dr.Halit Keskin, Genel Baskan Vekili Haldun Domaç, Baskan Yardimcisi Doç.Dr.Ali Demir, Baskan Yardimcisi Kamil Sakal, Genel Sekreter Av.Cüneyt Ipek, Yönetim Kurulu üyesi Nazmi Yayla, Tiredef Eski Genel Baskani Çinar Çetinkaya, Tarihçi-Yazar Ayhan Yüksel ve Çavusbasi Eski Baskan Yardimcisi Yahya Ipek katildilar.  


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.