SON DAKİKA!

TOLGA ERENER; TUTMAYACAĞIMIZ SÖZ VERMEDİK

AK Parti Giresun Görele İlçe Başkanı Tolga Erener, AK Parti teşkilatları olarak hiçbir zaman yerine getiremeyecekleri sözleri vermediklerini söyledi.

tolgaerenerakgoreleilce

Erener, yaptığı açıklamada, ilçe teşkilatı, Görele Belediyesi ve iş adamlarıyla birlikte gelen yıl ilçeye yatırım acısından büyük hizmetler kazandırdıklarını belirtti.

İnşaatı devam eden Görele Adliyesi ve gelecek yıl tamamlanacak Görele Güzel Sanatlar Fakültesi’nin bu hizmetlerden bazıları olduğuna dikkati çeken Erener,

“Köylerimizde de Köydes Projesi kapsamında çok büyük hizmetler yerine getirdik. Maalesef Karadeniz Bölgesi’nde yaşıyor olsak da köylerdeki en büyük eksiğimiz su sıkıntısıdır. Yaz aylarında nüfus bakımından çoğalan köylerimizin en büyük sorunu olan bu problemi de en kısa sürede çözüme kavuşturacağız” dedi.

Erener, 2012 yılında en büyük hedeflerinin ilçeye Meslek Lisesi ya da Fen Lisesi kazandırmak olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

“AK Parti teşkilatları olarak hiçbir zaman yerine getiremeyeceğimiz sözleri vermedik. Hiç kimse ‘AK Parti şu sözü verdi yerine getirmedi’ diyemez. Hizmetlerimiz bundan sonra da büyük bir hızla devam edecek. Bu yıl ilçemize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açmayı planlıyoruz. Karayollarına bağlanan Çömlekçi Grup yolu üzerinde projelerimiz var. DSİ tarafından Çanakçı Deresi üzerine iki köprü kurulması planlarımız arasında yer alıyor. Ayrıca ilçemize yeni bir anaokulu kazandırmak projelerimiz arasındadır.”

AK Parti olarak her zaman halkın yanında olmayı ilke edindiklerini kaydeden Erener, “Hiçbir zaman mevki peşinde koşmadık ve kendimizi büyük görmedik. Halkımızda bunun takdirini bize vermiş oldukları destekle göstermişlerdir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.