SON DAKİKA!

Tucay Özer Ödül Aldi

2010 yili basinda Amerika Connecticut ta önce esini vurup sonra intihar eden Selami Özdemir in haberini ulusal basindan bile önce haber yaparak bütün gazeteleri atlatan ve ulusal ajanslara gazetemizi kaynak gösterme basarisi elde eden gazetemiz Yaglidere temsilcisi Tuncay Özer plaket ile ödüllendirildi.

 

Gurbetçi Giresun Gazetesi kurulus anindan buyana elde ettigi basarilarda büyük emekleri olan temsilcilerimizden biri olan Yaglidere temsilcimiz Tuncay Özer bir baska haberi olan Hamdi Yildiz in öldürülmesi olayi da bütün gazetelerden önce Tuncay Özer imzasi ile gazetemizde yer almisti.

 

Bütün bu emekleri karsiliksiz kalmayan Tuncay Özer gazetemiz imtiyaz sahibi ve sorumlu yazi isleri müdürü Ethem Bakar tarafindan hazirlanan plaket ile ödüllendirildi.

 

Plaketi bir is seyahati nedeni ile Türkiye de bulunan gazetemiz bas yazarlarindan DITIB (Diyanet Isleri Türk Islam Birligi) Sosyal Yardim Sandigi Baskani ve Hac Umre Isleri Müdürü Yaglidereli hemserimiz Ali Özdemir düzenlenen bir yemek ile verdi.

 


 

Plaket takdimini yapan DITIB Sosyal Yadim Sandigi Baskani Ali Özdemir ” Gurbetçi Giresun Gazetesi kuruldugu günden beri masa üstü açilis sayfamiz, gurbetçi hemserilerimizin avrupada ve bütün dünyada resmen gözü kulagi, böyle bir hizmeti yapan arkadasalrimizdan biri olan ve benim tarafimdan tavsiye ile Yaglidere temsilcisi olan Tuncay Özer in bu basarisi beni çok mutlu etti. Bu ödülü kazandigi için kendisini kutluyor ve basarisinin devamini diiyorum.” dedi.

 

Ödül töreni Yesilköy de bir restorant ta yemekli olarak gerçeklesti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.