SON DAKİKA!

TÜRKIYE SAMPIYONASI KAPANISI MUHTESEMDI

 Giresun Belediyesini temsilen Sosyal Isler Müdürü Hasan Özdemir Gençlik Ve Spor Il Müdürü Soner Magden, Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Baskan Yardimcisi Dr. Sahin Özen, Merkez Hakem Kurulu baskani Oguz Aydin, Istanbul Ordulular Federasyon baskani Salih Ziya Cörüt, Sporcular ve Istanbul Trabzondan gelen sporcu aileleri katildi.

 3 gün süren müsabakalar boyunca 5 tane rekor kirildi rekor kiran sporculara Giresun Belediyesi özel ödüller verdi. Giresun Olimpik Yüzme havuzu rekorlar ile tarihe geçti. Kapanis da sampiyon olan takima kupalarini TSSF Baskan Vekili Dr. Sahin Özen ve Spor Il Müdürü Soner magden verdi, Giresun Belediyesinin rekor kiran sporcular için hazirladigi ödülü ise Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar verdi. 13 Erkek 9 Kiz takiminin katildigi mücadelede Kizlarda istanbul Tenis Yüzme Kayak Kulübü 1098 puanla kazanirken ayni Takimda yer alan Milli Takim Kaptani Esra Sarp ta 800 metre tüplü de Türkiye rekorunun yeni sahibi oldu yine Tenis Yüzme Kayak Kulübünden Asli Horsanli 100 metre su üstünde gençler yeni Türkiye rekorunun sahibi oldu. Erkeklerde ise Gaziantep Bölgesi Takimi olan Gazispor 970 puanla sampiyon olurken Gazipor kulübünden Ali Göz 800 metre tüplü de yeni Türkiye rekorunun sahibi oldu. Bahçelievler Yildizspor kulübü sporcusu Avedis G.Tellioglu kendine ait olan gençler 50 metre su üstü rekorunu gelistirerek yeni rekorunu kirdi yine ayni sporcumuz Tellioglu 100 metre su üstü rekorunu da kirarak Giresun Olimpik Yüzme Havuzunu tarihe geçirdi. Takimlarin genel siralamalri ve puanlari alinan dereceler sali günü genis haliyle sitemizde olacaktir.
 
.
Rekor Kiran Sporcularimiza Giresun Belediyesinin ödüllerini Ethem Bakar verdi.
 
Kapanisa Giresunlular hariç herkes geldi. Istanbul Ordu Dernekler Federasyonu Baskani S.Ziya Cörüt e tesekkür belgesi verildi.
 
Müsabaka da madalya alan sporculara madalya takanlar arasinda Gazetemiz sahibi Ethem Bakar da vardi. müsabakalar boyunca çekilen resimler ve ilginç anlar gazetmizde yer almaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.