EKONOMİ

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TURİZM YATIRIMI GİRESUNLU’DAN

Giresun’un adını Ticarette duyuran Aygün ailesi son yılların en büyük Turizm yatırımını Antalya Belek’te yapıyor.

Titanic Resorts & Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygün ile 2013 yılının Nisan ayında Deluxe hizmet anlayışıyla tatilcilerin hizmetine girecek olan ve merakla beklenilen Antalya Belek’teki yepyeni oteli Titanic Deluxe Belek’in aileye büyük heyecan verdiğini söyledi.

muzoaygunkemer

Türk otelciliğinin tüm dünyada gururu olabilecek Deluxe bir otel Giresunlu Aygün ailesi tarafından Antalya Belek’te inşaa ediliyor.

Çevre dostu bir otelcilik anlayışıyla Türk turizmine ve otelcilik dünyasına kazandıracakları, tatilcilerin yeni gözdesi olacak Titanic Deluxe Belek’i Nisan 2013 tarihinde işletmeye alacak olan Titanic Oteller zinciri haklı gururu daha şimdiden yaşamaya başladı.

Aygün ailesi büyük bir özveri, gayret, hassasiyet ve işlerine olan aşklarıyla gece, gündüz, dur durak tanımadan Titanic Otellerinin Amiral gemisi olacak Deluxe otellerinin açılışı için heyecan ve tutkuyla çalışıyorlar.

Otel’de Olmayan ne var diyeceksiniz? Yok Resmen Yok;

Titanic Deluxe Belek’te her şey Deluxe tatil için düşünülmüş.
Doğanın içinde
Deniz,
Nehir,
Golf,
Çam ormanları,
Alabildiğine uçsuz bucaksız tatil
Antalya Belek’te yaklaşık 250 dönüm arazi üzerine konumlandırılmış 1.5 km bakir bir sahil, nehir ve orman, 1200 yatak kapasitesi, birbirinden ilginç yiyecek içecek eğlence mekanları, kapalı, açık ve olimpik havuzları SPA’sı, toplantı salonları, villaları, deluxe odaları ve daha fazlası ile adeta bir tatil cenneti, ayrıcalıklar dünyası Titanic Deluxe Belek çok yakında açılıyor.

Duymayan kalmasın
Her çocuğun ortak dili
Çocukların vazgeçilmezi olacak bir otel geliyor

Titanic Deluxe Belek’te her şey çocuklar için en ince ayrıntısıyla düşünülmüş ve tasarlanmış bilim adası, karınca çiftliği, çocuk bitki müzesi, yıldız harita izleme alanları çocukların sağlığı baz alınarak ahşaptan özel olarak dizayn edilmiş interaktif oyun salonları, 3 dilde film keyfiyle simultane çocuk sinemaları, engelli çocuklar için yaşam alanları, bale ve jimnastik odaları, küçük arkeologları görev başına çağıracak, onların ilgisini çekecek kültürel gelişimlerini destekleyici, eğlenerek öğreten, geliştiren, keşfettiren kazı alanlarıyla antik dönemdeki Pamfilya bölgesinin en önemli tiyatrolarından olan Perge ve Aspendos’a yolculuk ve daha bir çok sürpriz Titanic Deluxe Belek’te.

mehmetayguntitanicbelek

Titanic Otellerinin güçlü ve saygın ismi Giresunlu hemşerimiz Mehmet Aygün “yeni doğacak bir bebek gibi heyecanımız, umudumuz, sevincimiz, inancımız var biz varız” diyor, yüreğinin en derininden süzülüp gelen güçlü sesiyle. hepinizi bu muhteşem eserde ağırlamak istiyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.