Uncategorized

Turnuvaya Gel

Gazetemiz Gurbetçi Giresun un iletisim sponsorlugunda kardes yayin organi Vatan Giresun Gazetesi nin destekleri ile gerçeklesecek turnuvaya kayitlar basladi.

 

Bir süredir hazirliklari devam eden ve Giresun ilinin Istanbul da yasayan gurbetçi vatandaslarinin en büyük organizasyonlarindan biri olan Osman Aga Giresun Dernekler arasi futbol turnuvasi için 27 Mart ta kura çekimi ve organizasyon kurulu yemekli toplantisi gerçeklesecek.

 

Giresun ilinin merkez dahil 16 ilçesinin eksiksiz temsil edilecegi turnuva için hazirliklar tam gaz sürerken dün turnuvanin yapilacagi sahalar ve tesisleri gezen turnuva komitesi hazirlikliklarini gözden geçirdi ve katilacak takimlarin yasayacagi muhtemel problemler konusuna alinacak tedbirleri yerinde denetledi.

 

Turnuva komitesinin geçen yillardan aldigi ders ve yasanan aksakliklari asgariye indirecek tedbirler konusunda titiz davranadigi komisyon üyelerinin güvenlik, saglik, hakem organizasyonu kurullari olusturarak hem katilan takimlara hemde takimlarin izleyicilerine ayricalikli bir organizayon imkani sunmayi hedefledigi ögrenildi.

 


 

Kaynak: Vatan Giresun/Nuri Yilmaz

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.