SON DAKİKA!

GIRSEV 2011 Mali Kongresi Gerçeklesti

Çok sayida Vakif Üyesinin katildigi Genel Kurul toplantisinda Divan Baskanligini Mali Müsavir Ahmet Özgün yaparken, katip üyeligi ise Vaktas Sube Müdürü Harun Pul yürüttü.


Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi Yönetim Kurulu Baskani Metin Yaraman,  2010 yili faaliyet raporunu okurken, vakfin yaptigi etkinlikler ve ziyaretleri hakkinda Genel Kurula ayrintili bilgi sundu. 2010 yili hesaplarinin ve denetim kurulu raporlarinin ibrasi sonrasinda tüm raporlar oylanarak ibra edildi.


2011 yili tahmini bütçesininde görüsüldügü 2010 yili Mali Genel Kurul  toplantisina, Sebinkarahisar ve Çevresi Kalkinma ve Dayanisma Vakfi Baskani Ünsal Uluçeçen, Türkkonut Genel Baskan Yardimcisi Mehmet Abidinoglu, Türkiye Kamu isgörenleri Konfederasyonu Genel Sekreteri Seyhan Torlak ve Basbakanlik Dis Ticaret Müstesarligi Daire Baskani Rasim Akin’in konuk olarak katildi. 

Ankara’da yüksekögrenimlerini sürdüren ve Girsev  Gençlik Platformunu olusturan Giresunlu ögrencilerin de katildigi Genel Kurul’da, Sayistay Daire Baskani Cengiz Alpay, Emekl Egitimci/Yazar Hüseyin Hüsnü Tekisik, Dr.Bekir Erol ve Baskent Üniversitesi Hastanesi Ulasim Amiri Ahmet Yamak olumlu elestirilerini aktardilar.

Genel Saglik Sigortasi ve Sosyal Sigortalar Kanunu kapsaminda, devlet kurumlarinda çalisan doktorlarin muayenehanelerini kapatmak duruma getirildigi günümüzde, vakif tüzügü bünyesinde  saglik  ve egitim alanlarinda isletme kurulmasi için  gerekli çalismalarin yapilmasi hususunda Genel Kurul’u bilgilendiren Girsev Baskani Metin Yaraman, amaçlarinin vakif senedine bagli kalarak, vakfin büyümesini saglamak oldugunu ve bunu uygulamaya sokarak saglik ve egitim alanlarinda çesitli faaliyetlerde bulunacaklarini belirtti.


Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA
   
     
    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.