SON DAKİKA!
giresunvalisidursunalisahinntv

VALİ ŞAHİN GİRESUN ÇÖPTEN KURTULACAK

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin ulusal kanallardan NTV’de Yeşil Ekran programına katılarak Giresun ilinin çöp problemini çözeceklerini açıkladı.

validursunalisahin

Vali Dursun Ali Şahin Giresun ilinin çöp probleminin yaklaşık 50 yıldır devam ettiğini ve çözmek amacı ile geçen yılbaşından itibaren yaptıkları bütün girişimlerin sonuçsuz kalmasından sonra, Giresun çöp birliği başkanı sıfatı ile Görele ilçesi Köprübaşı Beldesinde yaklaşık 150 dönüm arazinin işlemlerinin tamamlandığını ve bir kaç güne müteahhide teslim edilerek çalışmalara başlanacağını ve çöp bertaraf tesisinin Giresun’un uzun yıllar çöp problemini bitireceğini söyledi.

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin böyle yeşil böyle mavi bir kente yakışmayan bir çöp görüntüsü var bunu bitirmek bize nasip olacak, önümüzdeki günlerde ihaleyi verdiğimiz firma çalışmalarına başlayacak çöp alanındaki bu nahoş görüntüler yerini yemyeşil bir görüntüye bırakacak. dedi.

 

1 Yorum

  1. Kardeşim, her yerden kovulup zehir saçan projenizi neden bizim köyde yapıyorsunuz? Gidin kimseye zarar vermeyecek bir yerde yapın, zira o bölgenin yaşanırlığı ciddi oranda bozulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.