Uncategorized

Vali Taskesen Veda ediyor

Son Valililer Kararnamesi ile Tunceli Valilik makamina tayin olan Giresun Valisi Mustafa Taskesen,Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi’nin onuruna verdigi yemege katildi.


Yemege,Tunceli Valiligi’ne atanan ilimiz Valisi Mustafa Taskesen,Ticaret ve Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Baskani Hasan Çakirmelikoglu,Meclis Baskani Ibrahim Kara,yönetim kurulu ve meclis üyeleri katildi.


Valimiz Taskesen’e Giresun’a yapmis oldugu hizmetlerden dolayi Baskan Hasan Çakirmelikoglu tarafindan plaket,meclis Baskani Ibrahim Kara tarafindan Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocatepe hatirasi büstü hediye edildi.


 

 


Veda yemeginde bir konusma yapan Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Hasan Çakirmelikoglu;”Sayin Valimiz Mustafa Taskesen ile iki yili askin süredir,ilimizle ilgili konulari paylastik ve sorunlara çözüm bulma gayretinde olduk.Valiliginin ilk yillarinin Giresun’da geçmesi kendisine de önemli deneyimler kazandirmis olup Sayin Taskesen’in Tunceli’ye atanmasi Tunceli için büyük sanstir.Sayin Valimize Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi olarak ilimize yapmis oldugu hizmetlerden dolayi tesekkür eder,yeni görev yeri Tunceli’de basarilar dileriz.”dedi.

Meclis Baskani Ibrahim Kara ise,”Giresun çok genç,dinamik ve hizmet dolu bir valiyi kaybetmekten yana keyifsizdir.Göreve geldigi günden itibaren Giresun’da her konu da tasin altina elini sokan Valimiz Mustafa Taskesen’e yeni görev yerinde basarilar dileriz.”diye konustu.


Giresun Valisi Mustafa Taskesen;”Giresun sorunlari çok olan bir il.Sahsima gösterilen ilgi kadar Giresun’a hizmet edebildigime inanmiyorum.Görevde bulundugum sürede,Giresun’un yüz liralik menfaatine karsilik sahsima gelecek doksan liralik zarari göze alarak on liralik Giresun faydasi için mücadele ettim.Hem siyaset ile,hem ticaret ile, hem de spor ile bu sekilde çalistim.Giresun’un menfaatlerini kendi menfaatimin üstünde tuttum. Bugün hiç ayrilmam derken,kavusmak hayal oldu noktasina geldik.2 yilda 11 vali yardimcisi degisti,proje için vali yardimcilarini görevlendiriyoruz arkadaslarin tayinleri çikiyor.Rica minnet kadromuzu kurduk ama ömrümüz vefa etmedi.Bir kavgada ve tartismada fazla iddiali olmamak lazim.Ben haklida olsam fazla didismekten yana degilim.Ürküttügümüz ve ürkütecegimiz fincanci katirlari için gidiyoruz.Hayirlisi olsun.Bir hemseriniz olarak her zaman Giresun ve Giresunlu’nun yaninda oldugumun bilinmesini isterim.Birliktelikleri bozmayin ve bozulmasina müsaade etmeyin,Giresun’un birliktelige çok ihtiyaci var.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.