Uncategorized

Vali Yaman in Sanssizligi

Geçen yil Tunceli ilinden sehrimize atanan Vali Mustafa Yaman in sansizliklar yakasini birakmiyor. Giresun Valisi olarak göreve basladiktan bir hafta sonra üst üste sel felaketleri ile ugrasan Vali Yaman son günlerde merkez Duroglu beldesi basta olmak üzere Dereli, Dogankent, Yaglidere ve Güce ilçelerinde etkili olan asiri yagislarin yol açtigi tahribatlar nedeniyle çok zor günler geçirmeye basladi.

 

Yagistan etkilenen bölgeleri birebir ziyaret ederek yerinde bilgiler almaya çalisan Giresun Valisi Mustafa Yaman halka devlet her zaman yaninizda olacak mesaji vermeyide ihmal etmedi.

 

Arazilerin ve yerlesim alanlarinin engebeli ve problemli olmasi nedeniyle sikca sel felaketleri yasandigina deginen Giresun Valisi Mustafa Yaman in önümüzdeki günlerde ilin bürokratlarini toplayarak genis kapsamli bir acil eylem plani hazirlayip ilçeler ve merkezde yeni  yerlesim alanlari planlamisina gidilmesi için projeler hazirlatacagi ögrenildi.

 


 

Giresun Valisi Mustafa Yaman ve Giresun Il Özel Idare Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu selden etkilenen bölgeleri beraber gezerek acil yapilmasi gerekenleri birebir yerinde incelediler.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.