SON DAKİKA!

VE O BEBEK ÖLDÜ ANNE TUTUKLANDI!

Giresun’da evlilik dışı ilişki sonucu hamile kalarak bayramın birinci günü doğurduğu bebeği apartmanın havalandırma boşluğuna atan kadın tutuklanırken, Bebek ise hastanede hayatını kaybetti.

O ANNE TUTUKLANDI

Giresun’da önceki gün bir binanın havalandırma boşluğunda bulunan henüz yeni doğmuş bebeğin annesi Ç.A., aynı gün emniyet ekipleri tarafından bulunarak polis nezaretinde doğum hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Hastaneden taburcu olan Ç.A., polisteki işlemlerinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Giresun E Tipi Kapalı Cezaevi’ne konuldu.

EVLİ KADIN HAMİLE KALDI, KOCASINA “KARNIM ŞİŞİYOR” DEDİ

Adliyeye gelişinde rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ç.A.’nın ifadesinde evli olmasına rağmen bir başkasından hamile kaldığını, 9 ay boyunca aynı evde yaşadığı kocasını “Rahatsızım, karnım şişiyor” diye kandırdığını ve bu gerekçeyle Samsun ve Trabzon’da üniversite hastanelerine gittiğini söylediği öğrenildi.

EVDE DOĞUM YAPTI, ÇOCUĞU APARTMAN BOŞLUĞUNA ATTI

Doğumu da evde kimse olmadığı sırada yaptığını ve bebeği apartman boşluğuna attığını itiraf eden Ç.A.’nın, yasak ilişkiden dünyaya getirdiği çocukla kocasını kandırmaya vicdanı el vermediği için apartman boşluğunda ölüme terk ettiğini söylediği öğrenildi.

obebekoldu

BEBEK 2 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Giresun Özel Ada Hastanesi’nde tedavi altına alınan Bebek ise 2 gün sonra hayatını kaybetti.

İLK İFADESİNDE İTİRAF ETTİ

Hacısiyam Mahallesi’nde bir apartmanda bir kadının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, havalandırma boşluğunda bir erkek Bebek bulmuştu. Emniyetin yaptığı araştırmalar sonucunda şüpheli olarak gözaltına alınan Ç.A., suçunu itiraf ederek verdiği ilk ifadesinde evlilik dışı ilişkiden hamile kalarak doğumdan sonra bebeği apartmanın havalandırma boşluğuna bıraktığını söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.