Uncategorized

Werdhol de Kümbet Senligi

                Werdhol Giresunlular Dernegi 3.Kümbet Senliklerini yapti


Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar Almanya Werdhol Alten Mühle de yapilan Kümbet Senliklerine katildi. Werdhol  Giresunlular dernek baskani Atif  Özer  gelen konuklari ile tek tek ilgilendi.


Senlige bölgede ikamet  eden Giresunlularin yani sira Türk ve yabancilar katildi. Bölgede kurulu Futbol Takimlarinin aralarindaki turnuva maçlari ile baslayan etkinlige Avrupa Giresun dernegi Baskani Metin Çoban,Avrupa Giresun Dernek Baskan yardimcisi Hasan Kaplan, Werhol Giresunlular Dernegi eski baskani Muzaffer Uzunoglu ve werdhol dernegi yöneticileri tam kadro katildi. Sanatçilarin müzik esliginde söyledigi birbirinden güzel parçalar ie gelen konuklar eglenirken  Hicabi Senlikoglu,Serkan Özer,Kemençe sanaçisi Mehmet Günay,Güzel Esma Grup Ikram esliginde eglencenin doruklarina ulasildi. Essiz manzarasi ile werdhol  Alten Mühle standindaki etkinlige katilanlar gönüllerince eglendiler.


 


 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.