SON DAKİKA!
abdurrahmankirhasan

YAĞLIDERE BELEDİYESİ 2012 BÜTCESİ BELLİ

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, belediyenin 2012 yılı bütçesinin 5 milyon 250 bir olarak belirlendiğini söyledi.

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, belediyenin 2012 yılı bütçesinin 5 milyon 250 bir olarak belirlendiğini söyledi.”Mülkiyet gelirleri, bağışlar, yardım, sermaye geliri, tahsilat ve diğer gelir kalemleri dikkate alınarak 2012 yılı bütçesi 5 milyon 250 bin lira olarak belirlenmiştir” dedi.

Kırhasanoğlu, plan ve bütçe komisyonuna gelen 2012 yılı tahmini bütçesinin belediye meclisinde görüşüldüğünü belirterek,

“Mülkiyet gelirleri, bağışlar, yardım, sermaye geliri, tahsilat ve diğer gelir kalemleri dikkate alınarak 2012 yılı bütçesi 5 milyon 250 bin lira olarak belirlenmiştir” dedi.

İmkanlar doğrultusunda ilçenin eksikliklerini gidermeye çalışacaklarını ifade eden Kırhasanoğlu, “En büyük gider kalemlerin personel ile Sosyal Güvenlik Kurumu Devlet pirimi giderleridir. Yağlıdere Belediyesi olarak bütçemiz doğrultusun da çalışmalarımızı en verimli şekilde sürdüreceğiz. 2012 yılındaki asıl amacımız, mahalle ve köy yollarının iyileştirilmesidir. 2012 yılında ilçemizdeki altyapı sorununun ortadan kaldırarak ilçemizin çehresini değiştirecek çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.