SON DAKİKA!

YAPILAN HİZMETLER UNUTULMADI

Giresun’un Güce İlçesi Belediye Başkanı Osman Karabatak, KOLİN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu ve Eray Eroğlu’na ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Güce ilçesindeki bir restoranda düzenlenen yemekli toplantıya, Güce Belediye Başkanı Osman Karabatak, KOLİN Şirketi Teknik Ofis Şefi İnşaat Mühendisi Emine Gürsel, Şef Cengiz Ürkmez, Giresun İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Salih Bahadır, CHP İlçe Başkanı Bilal Yılmaz ve ilçeye bağlı köy, mahalle muhtarları katıldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Karabatak, Güce ilçesinde eğitime ve ulaşıma verdiği destekten dolayı KOLİN Şirketine teşekkür ederek, KOLİN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlun’dan, Güce’ye hizmet için ne talepte bulunduysak bunların hepsinin geri çevrilmeden yerine getirildiğini söyledi.

Koloğlu ailesinin Güce’ye yaptığı hizmetlerden övgü ile söz eden Güce Belediye Başkanı Osman Karabatak,”İlçeye yapılan bu hizmetlerin Güce yerel ekonomisine de katkısı olacağına inanıyorum. İlçeye kazandırılan 52 kilometrelik asfalt yol sayesinde yayla turizminde bir canlılık yaşanmaya başladı. Artık vatandaşlarımız bu asfalt yol sayesinde eskiden 3-4 saatte ulaştıkları yaylalarına artık 1-1,5 saatte ulaşıyorlar. Yıllardır düşünülen fakat bir türlü gerçekleşemeyen bu yol ve okul KOLİN Şirketi tarafından gerçeğe dönüştürüldü. İnanıyorum ki ilçeye yapılan bu yol ve okul Güce’nin ekonomisine de bir katkı ve canlılık verecektir. Bu yolun ve okulun yapımında bizlere yardımcı olan, destek veren Kolin A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu’na ve Eray Eroğlu’na Güceliler adına teşekkür ederim” dedi.

Teşekkür plaketleri Belediye Başkanı Osman Karabatak ve İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Salih Bahadır tarafından KOLİN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu ve Şef Eray Eroğlu adına KOLİN Şirketi Teknik Ofis Şefi İnşaat Mühendisi Emine Gürsel’e takdim edildi.

İnşaat Mühendisi Emine Gürsel eğitimin önemine değinerek “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi koşullarda eğitim alması için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Bizde bu anlamda sosyal sorumluluk kapsamında üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Eğitime ve ulaşıma vermiş olduğumuz desteğimiz bundan sonrada devam edecektir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.