Uncategorized

Yasli Çift Paraya Kurban Gitmis

Edinilen bilgilere göre Ilçenin Güragaç Köyü’ndeki evlerinde 30 Mayis tarihinde baslarindan vurulmus halde bulunan Mehmet Kurt (67) ve esi Fatma Kurt’un katil zanlisi olarak yegenleri Nuri Kurt gözaltina alindi. 

Amcasi Mehmet Kurt ve yengesi Fatma Kurt’un katil zanlisi olarak gözaltina alinan Nuri Kurt’un daha önce de bir cinayetten ötürü hüküm yedigi ve aftan yararlanarak cezaevinden çiktigi ögrenildi. Yaklasik 2 aydir Cumhuriyet Savciligi tarafindan sürdürülen yasli çifttin cinayet sorusturmasinda katil zanlisi olarak Güragaç Köyü’ndeki evinde gözaltina alinan amca ve yenge katil zanlisi Nuri Kurt’un para için cinayeti isledigi ögrenildi.

30 Mayis tarihinde islenen cinayette Jandarma Mehmet Kurt ve esi Fatma Kurt’un Güragaç Köyü’ndeki evlerine kapi kilidi zorlanarak girildigini tespit etmisti.


Yasli çiftin baslarindan vurularak öldürülmesinin ardindan evdeki bir miktar para ile garajdaki otomobilin çalindigi belirlenmisti. Garajdan çalinan otomobil ise köyün çikisinda terk edilmis halde bulunmustu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.