Uncategorized

Mesepuari Agasi Yine Ali Aydin

Giresun ili, Piraziz Ilçesi Mesepuari mesire alaninda gerçeklesen 10.Mesepuari Findik Festivali hava sartlarinin iyi olmamasina ragmen görkemli ve coskulu bir sekilde yapildi.
16 Temmuz cumartesi aksami havai fisek gösterileri ile baslayan festival Pazar günü devam etti.
 

Genel Koordinatör Fahri Bekçi açilis konusmasinda; gelen herkese tesekkür etti ve bu festival biz var oldugumuz sürece devam edecektir, buraya gelmeyen siyasileri özelliklede Milletvekili Adem Tatli bizleri hiçe saymistir, her davet edilen yere gidecegim demisti, nerde kaldi, ustalik dönemi nde iyi hizmetler yapacagim demisti, görüyorsunuz sizlerin arasina bile katilmiyor, dedi.

 

Festival Agasi Ali Aydin; Katilimcilara tesekkür ederek, birlik ve beraberlik içinde daha iyi festivaller bizleri bekliyor, bu gün festivalde eglencenin yerini hüzün almistir.Tüm sehitlerimizi rahmetle aniyor, kederli ailelerine bassagligi diliyor ruhlarina birer Fatiha okuyoruz, dedi.

 

Serefli Köyü Dernek Baskani Sahin Kizir oglu ‘da katilimcilara tesekkür etti.
Findik Festivaline; Sunucu Haci Mehmet, Sanatçilar, Salim Isikli, Kiymet Kurt, Sadullah Çelebi, T.R.T Sanatçisi Aydin Beyoglu katilimcilari costurdular.

Isadamlarindan; Temel Karadeniz, Serkan Bülbül, Erdal Torun oglu AK Parti Bulancak Ilçe eski Baskani Mikdat Aydin, Piraziz Ilçe Baskani Hüseyin Aydin, Piraziz belediye Baskan Vekili,Il ve Ilçe Meclis üyeleri,Istanbul Esenler Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürü Yakup Yesiltas ve arkadaslari.

 

Serefli Köyü Muhtari Yücel Karakiliç, Istanbul Z. Burnu Bes telsiz Mah. Muhtari Adem Yavuz, Kiliçli, Güneyköy, Balçikli, Seyhmusa, Esentepe, DeregözüAlinca, Mahmutöçren, Erikobuzu Köyü Muhtarlari Saat 14.30 da gelecek senenin Festival Agasi seçimi kiran kirana artirima neden oldu. Bu yilin Agasi   20.000 TL  ile yine Ali Aydin festival Agasi seçildi. Aga, Kendisine güvenenleri mahcup etmeyecegi yineledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.