Uncategorized

Yesil Giresun Belediyespor Görücüye Çikti

 

Tanitim törenine Belediye Baskani Kerim Aksu, yönetim kurulunda görev alan Bülent Yavuz, Ömer Cinel,Nahit Yamak,Fatih Yamak,Adem Biçakçi,Fatih Damci,Özcan dogramaci,Sükrü Gocuk,Halit Tütüncü, Mert Ejder,Ercan Durhan,Sedat Bayrak,Savas Tuncel ve Tolunay Kurtoglu katildilar.

Törende bir konusma yapan Belediye baskani Kerim Aksu, “ Bu gün buraya Yesil Giresun Basketbol takimini tanitmak için toplandik. Amacimiz Giresunlu gençlerimize Basketbol sevgisini asilamak. Esas amacimiz ise bunu yaparken basketbol takimizi Bölgesel ligden ikinci lige çikarip orada kalici olmaktir. Geçtigimiz sezon Bölgesel Basketbol liginde namaglûp olarak bir üst lige çikmistik. Ancak burada istedigimiz basariyi yakalayamadik.
Ben burada takim kurulurken ve kurulduktan sonra bize sahip çikan Giresunlu is adamlarimiz, eski basketbolcularimiza tesekkür ediyoruz. Çünkü bu yönetim kurulu Yesil Giresun Basketbol takimina böylesine sahip çikarak bu takimin sehirle birlestigini göstermektedir.” dedi.


Daha sonra Takimin Antrenörü Ismail Beles, Antrenör yardimcisi Bilalcan Çavusoglu ve Menajeri Haydar Çaliskan takdim edildiler ve ondan sonra tek tek oyuncular tanitildilar.

Mevcut Oyuncular;
 


Baris CIVEK


Oguz ÖZDEM


Erdem ISIK


Umut Akdemir


Yeni Transferler;
 


Malkoç BÜYÜKÖZDEN


Barbaros BOZKURT


Özkan KESER


Aykut KARÇIGI


Olcay KARPAT


Erdem GÜLER


 

Kaynak:Mehmet Yüksel/Giresunsonhaber 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.