Uncategorized

Yillara Meydan Okuyan Kuran Kursu

Çamoluk kuran kursunun yeni yöneticisi Ismail Bakirhan kahvalti programlariyla bir çok ilke imza atti, Ilçe kaymakami, Ilçe Emniyet Müdürü, Ilçe Belediye Baskani, Ilçe  Müftüsü, Emniyet Teskilati, Ögretmenler, Imamla, Ilçe gençleri ve mahalle ve köy muhtarlariyla kahvaltida bulustu. 


Geçtigimiz pazartesi günü Çamoluk köy ve mahalle muhtarlari kuran kursunda sabah kahvaltisi programi vesilesiyle bir araya geldi, Muhtarlar kahvalti programina yogun ilgi gösterdi, kahvalti programinda bir selamlama konusmasi yapan çamoluk kuran kursu yeni yöneticisi Ismail Bakirhan kahvalti programina katilimlari sebebiyle muhtarlara tesekkür etti.


Kuran kursuyla ilgili yapilan faaliyet ve hizmetleri anlatan bakirhan önümüzdeki dönem için yapmayi planladiklari projelerden bahsetti, özellikle egitim alaninda sitandartlari yükseltecek ve basari oranini artiracak bazi projelerinin oldugunu, bu projelerin hayata geçirilmsiyle egitim alaninda Çamoluk sinirlarinida asarak örnek teskil edecek ciddi kazanimlar saglayacagiz dedi.


Bakirhan sözlerine devamla teknolojik imkanlardan istifade ederek Çamoluk ta insaallah interaktif egitim çalismamizi baslatacagiz, Bu sayede egitici açigimizi kapatacagimiz gibi verimlilik düzeyinide ciddi manada artirmis olacagiz. 

Interaktif egitim çalismamizi basardigimizda inaniyorum ki diger egitim kuruluslarimiz açisindan da çok ciddi bir örnek ortaya koymus olacagiz. Bu hayirli hizmeti bugüne kadar oldugu gibi bundan sonrada sizlerin yakin ilgi alakanizla basaracagiz, Bu sebeple mutlaka sizin eseriniz olan bu kurumu dahada ileri düzeye tasimak için elbirligi ve gönül birligi içerisinde olmaliyiz, yeni ve modern bir külliye yapmayi arzuladiklarini anlatan bakirhan bu külliye tüm sosyal donati alanlarini içinde barindiracak, bunu basardigimizda inaniyorum ki Giresun ve civar illerimizdende ciddi ögrenci talepleri olusacak, bu hayirli hizmetin yükseltilmesi hususunda tüm hayir severlerimizin ilgi ve alakasini bekliyoruz seklinde konustu.

 

 

Kaynak: Kadir Bekiroglu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.