SON DAKİKA!
YENİ MALATYASPOR İLE YOLLARINI AYIRAN TEKNİK DİREKTÖR YÜCEL İLDİZ, MALATYA'YA GELMESİNİ ZAMANLAMA HATASI OLARAK YORUMLADI. (MEHMET TÜREL/MALATYA-İHA)

YÜCEL İLDİZ; KENDİ MANTALİTEMİZİ ORTAYA KOYDUK

Giresunspor teknik direktörü Yücel İldiz, Samsunspor müsabakasını net bir şekilde kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylerken oyuncularının kendi mantalitelerini sahaya yansıtmaya başladıklarını vurguladı.

Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz maç sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bizim adımıza önemli bir müsabakaydı, geçen hafta deplasmanda kazandık. Seriye bağlamak adına bunun devamının gelmesi gerekiyordu. Biliyorsunuz Giresunspor’a geleli çok uzun bir süre olmadı ama tabi ki hem camianın bizi tanıması, bizim de camiayı tanımamız özellikle takımı tanımamız eksiklerini ve fazlalarını görmemiz lig devam ederken hiç kolay olmuyor. Beni sevindiren yavaş yavaş arkadaşlarımızın bizim mantalitemizi sahaya yansıtmaları oldu. Eksiklerimiz yok mu? Var ama net bir şekilde kazandık. İlk yarının bitmesine bir hafta kaldı. Son maçımızı da iyi bir şekilde bitirip özellikle devre arasında gerek saha içi, gerek saha dışı eksilerimizi tamamlayıp ikinci yarıya daha iddialı, daha görsel, daha iyi futbol, daha çağdaş futbol oynayan bir Giresunspor taraftarlara göstermek niyetindeyiz.” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.