SON DAKİKA!

Yurt Ailesine Hüzünlü Veda

Giresun merkeze bagli Barça Köyü’nde dün aksam Giresun’a gitmek için yol kenarindan beklerken Duroglu Beldesi’nde aile hekimligi yaptigi ögrenilen Dr. Ö.A.’ya ait otomobilin çarpmasi sonucu hayatlarini kaybeden Fazli (64) ve Emine (59) Yurt çifti için bugün Barça Köyü Merkez Camii’nde öglen namazi sonrasi cenaze namazi kilindi.

 


 

Giresun Müftüsü Necati Akkus’un kildirdigi cenaze namazina Giresun Valisi Durmus Ali Sahin de katilirken, cenaze namazi sonrasi yasli çift köydeki aile kabristanliginda topraga verildi. Vali Durmus Ali Sahin, ailenin yakinlarina tek tek bassagligi dilerken, yaptigi konusmada “Bugün burada büyük bir aciyi paylasiyoruz. Biliyoruz ki acilar paylasildikça azalir. Insan annesini, babasini kaybeder bu acidir ancak her ikisini ayni anda kaybetmek daha da acidir. Aile yakinlarina sabirlar diliyorum” dedi.

 

Olay dün aksam saatlerinde Giresun-Dereli güzergahinda Barça köyünde meydana gelmisti. Barça Köyü’nden Giresun merkeze gelmek için yol kenarinda dolmus bekleyen Fazli (64) ve Emine (59) Yurt’a otomobil çarparak hayatlarini kaybetmelerine neden olmustu. Kaza sonrasinda Duroglu Beldesi’nde aile hekimligi yapmakta olan Dr. Ö.A.’ya ait 28 AV 933 plakali araç yoldan 5 metre uçurumda bulunmustu. Içerisinde sürücüsünün henüz kim oldugu tespit edilemezken, araç sahibi Dr. Ö.A.’nin hala firarda oldugu bildirildi.

 

Haber : Giresun28Haber/ Ufuk Kekül

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.