Uncategorized

Sengül Sahin Genel Merkez Ne Derse O Olacak

Beklenen süreci degerlendirmeye alan Sengül Sahin açiklamasinda;‘’ Listede kimlerin olacagini bilme imkânimiz yok. Basindan beri söyledigim gibi ülkemiz ve Giresun’umuz için hayirlisi ne olacaksa onu temenni ediyorum. Listede kim olursa olsun Giresun’un bundan sonraki beklentilerine yönelik politikalar olusturmak durumundayiz. Kisisel kimlikler üzerinden siyaset olmaz.

 

Günlük degil önümüzdeki yillari planlayan ve beklentilere cevap verebilecek bir anlayisa ihtiyacimiz var. Bu zamana kadar ki yasantimda  ‘Ben’  merkezli davranmaktan hep kaçindim. Diger aday adayi kardeslerimizden de, aday olacak kardeslerimizden de beklentimiz bu yönde Giresun’umuzun ve ülkemizin ihtiyaçlarini göz önünde bulunduran siyasi anlayisi ortaya koyacaklarina inaniyorum. Insallah bu beklentilere cevap verebilecek bir liste olusur. Hepimizin temennisi bu olmali.

 

Listede kim olursa olsun tüm aday adaylarimizin bu listenin arkasinda duracaklarini düsünüyorum. Buna en iyi cevabi zaman verecektir. Yapilacak takdire sonsuz saygim var’’ ifadesini kullandi.

 

Haber: Selami Çelebi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.