Uncategorized

Zaman Giresun Temsilciligi Asilandi

 

Taki ”Personelimizin Sagligi bizim için önemlidir.”

Zaman Personeli grip asisi yaptirdi.

 

Zaman Gazetesi Giresun Temsilciligi personeline çetin kis aylarinda soguktan ve salgin hastaliklara karsi koruma amaçli grip asisi yaptirdi.

Personelin sagligi bizim için önemli oldugunun altini çizen Zaman Gazetesi Giresun Temsilcisi Abdullah Taki ”Gazete dagiticilarinin yilin 365 günü yogun bir sekilde mesai harcadigini, dagiticilarin yagmuru, çamuru olmadigini, kis ve yaz demeden çalistigini” belirtti.

 

Seçkin okuyucu kitlesi bulunan Zaman Gazetesinin, dagiticilar araciligi ile mektup dagitir gibi abonelere ulastirdiklarini vurgulayan Temsilcisi Abdullah Taki ”Gazetecilik devamlilik arz eden bir is koludur. Dagiticilar sabah erken saatlerde her türlü hava sartlarina aldiris etmeden çalismaktadir. Personelimizin sagligi bizim için önemlidir. Dagiticilar grip hastaligina karsi tedbir almak açisindan böyle bir çalisma yaptik”dedi.

Zaman gazetesi personeline grip asisi hakkinda bilgiler veren Enfeksiyon Hastaliklar uzmani Dr. Mustafa Torun, Gribin tanimi ve virüsün yayilmasi hakkinda açiklamalarda bulundu. Torun ”Eylül ve Kasim aylarinda birer ay araliklarla 2 asi yapilmasi gerektigini” açikladi. Programda çesitli ikram ve hediyelerle personel motive edildi.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.