Uncategorized

4-0 Garanti Diyen Canikli Giresun u Hatirladi

Partisinin aday tanitim toplantisinda konusan Ak Parti Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun’u Ankara’da en iyi sekilde temsil etmek için yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olduklarini belirtti.


Milletvekili Canikli, milletin ortak degerlerine sahip çiktiklarini belirterek, yeni dönemde de 4 vekille Giresun’a en iyi hizmeti vermeye çalisacaklarini kaydetti.Adalet ve Kalkinma Partisi (AK Parti) Grup Baskan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun’da milletvekilligi seçimini degerlendirerek,””Yaris AK Parti’nin 4. sira adayi ile CHP’nin birinci sira adayi arasinda geçecektir” dedi.


Canikli, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi (GTSO) toplanti salonunda, AK Parti Giresun Milletvekillerini tanitim toplantisinda yaptigi konusmada, 12 Haziran tarihinde genel seçimlerin yapilacagini hatirlatti. 12 Haziran tarihinde Türkiye’yi yönetecek olan kadrolarin, Türk Milleti’nin iradesi ve teveccühü dogrultusunda yeniden sekillenecegini kaydeden Canikli, seçimlerin Türk halki ve Türkiye’nin gelecegimiz için hayirlara vesile olmasini diledi.


Giresun’da, AK Parti milletvekili adaylarinin belirlenmesi sürecinin tamamlanarak, 4 adayin sekillendigini kaydeden Canikli,”Kuskusuz Giresun ile ilgili partimizin adaylik süreci de tamamlanmis durumda. Adaylarin belirlenmesi sürecinde partimize çok büyük hem Giresun’da, hem de Türkiye genelinde teveccüh söz konusu olmustur. Bir yaris yasanmistir. Gerçekten takdir edilecek örnek gösterilecek, son derece olgunluk içerisinde bir adaylik yarisi Giresun’da cereyan etmistir” diye konustu.


LISTEDE OLMAYAN ISIMLER SEÇIM ÇALISMALARINA DESTEK VERECEK


“Listeler belirlendikten sonra aday adaylarimizin tamami gösterdigi o yüce davranis biçimi beni gerçekten beni çok duygulandirdi” diyen Canikli, sözlerini söyle sürdürdü:


“Hiçbir sekilde gönül kirikligi yasamadan, hepimiz tabi insaniz sonuç itibariyle bir burukluk yasanabilir. Bunu da dogal karsilamak gerekir. Ancak bu buruklugun kisa sürede ortadan kalkmasindan sonra liste disi kalan aday adayi arkadaslarimiz il baskanligimiza basvurarak, seçim çalismalarinda kendilerine görev verilmesini istediler. Bu da bizim mutluluk verici bir hadisedir”


Canikli, AK Parti listesi disinda kalan milletvekilleri Ali Temür ve Haci Hasan Sönmez’e, çalismalarinda tesekkür etti.


HEDEF 4’TE 4


Hedeflerinin seçimde Giresun’da 4 milletvekilligini de kazanmak oldugunu aktaran Canikli, sunlari dilegetirdi:


“12 Haziran’da millet iradesi yeniden tahakkuk edecek, bu 4 yillik dönem için Giresun’u temsil edecek milletvekilleri seçilecek. Biz Giresun milletvekili aday adaylari olarak Giresun’u, Ankara’da en güçlü sekilde temsil etmek için bilgi birikimine, imkana, tecrübeye, samimiyete sahibiz. Milletimizin çogunlugunun sahip oldugu inancada sahibiz. O yüzden en ufak bir tereddüdümüz yok. Insallah Giresun yeni dönemde eger, hemserilerimiz, milletimiz bu görevi bize tekrar verirlerse biz Giresun’u Ankara’da, 4 arkadasimizla birlikte en iyi sekilde en güçlü sekilde temsil etmeye devam edecegiz”


“Yaris AK Parti’nin 4. sira adayi ile CHP’nin birinci sira adayi arasinda geçecektir” diyen Canikli, sunlari aktardi:


“Bugüne kadar Giresun’un Ankara’dan isteyip de alamadigi hiçbir sey olmadi. Yeni dönemde de insallah bu görev milletimiz tarafindan verilirse yine ayni sekilde Giresun’un Ankara’dan alamayacagi hiçbir sey olmayacaktir. Bu kadro Giresun’u en iyi sekilde, milletimizin bizden bekledigi tarzda insallah temsil edecektir. Hedefimiz 4 milletvekili. Büyük ihtimalle, bizim dördüncü sira adayimizla, CHP’nin birinci sira adayi arasinda Giresun’da yaris olacaktir. Yaris AK Parti’nin 4. sira adayi ile CHP’nin birinci sira adayi arasinda geçecektir. Inaniyoruz ki, insallah ipi gögüsleyen biz olacagiz. 12 Haziran aksaminda, Sengül hanimla da birlikte Ankara’ya gidecegiz. Bunun için ne yapilmasi gerekiyorsa, milletimize kendimizi daha iyi nasil anlatmamiz gerekiyorsa onu yapmaliyiz. Bundan sonraki çalismalarimizi da ev ev kisi kisi, geçmiste yaptiklarimizi, gelecekte de onlarin menfaatine olan hizmetlerimizin neler oldugunu anlatmaliyiz” 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.