SON DAKİKA!

Görele Engin Gülsen e Agliyor

Kara haber Görele’ye tez ulasti. Istanbul’da trafik terörüne kurban giden 6 yasinda 1 çocuk babasi Engin Gülsen (31) Görele’yi yasa bogdu. 


Görele’de bir süre taksilerde soförlük yapan Engin Gülsen, son olarak Yesil Görele firmasinda muavin olarak çalismaya baslamisti.


Engin Gülsen’in muavinligini yaptigi 34 VY 2914 plakali Yesil Görele firmasina ait otobüs, Istanbul’a gitmek üzere Görele’den yola çikti. Irfan Demir yönetimindeki otobüsün, Istanbul sinirlari içinde; TEM Otoyolu’nda, Ümraniye mevkiinde lastigi patladi.


Önceki gün sabah saat 07:00 sularinda meydana gelen olayda, otobüs sürücüsü Irfan Demir, lastigi degistirmek üzere aracini, TEM Otoyolunda emniyet seridine çekti. Engin Gülsen, otobüsün lastigini degistirmek üzere hazirlanirken, plakasi henüz tespit edilemeyen bir taksinin çarpmasi ile otobana savruldu.


Cinayet gibi kaza ile ilgili görgü taniklarinin verdikleri bilgiye göre, kazaya sebep olan taksi sürücüsünün çok süratli oldugu, Engin Gülsen ile otobüs soförü ve bir yolcuya çarptiktan sonra çimlerin üzerine çiktigi daha sonra tekrar otobana inerek hizla kaçtigini belirtildi.


Trafik canavari bir taksi sürücüsünün çarpmasi sonucu havaya firlayan sonra da otobana çakilan Engin Gülsen hayatini kaza aninda kaybetti. Kaza da otobüs soförü Irfan Demir ile Ahmet Dede isminde bir yolcu da yaralandi. Ahmet Dede’nin durumunun agir oldugu bildirildi.


Kaza yerine gelen polislerden alinan bilgiye göre, kaçan taksinin plakasinin tespit edildigi ve yakalama çalismalarina baslandigi ögrenildi.


31 yasinda trafik cinayetine kurban giden Engin Gülsen’in cenazesi Görele’ye getirildi. Engin Gülsen’in cenaze namazi Görele’de Hasanaga Camiinde kilinacak. Gülsen daha sonra, Karadere köyünde topraga verilecek.


ALI KAYA HABER- GÖRELE (alikayahaber@gmail.com) 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.