SON DAKİKA!
abdullahtakigiresun

ABDULLAH TAKI GİRESUN’A VEDA ETTİ

Cihan Medya ve Zaman Gazetesi Giresun temsilciliği görevini 3 yıldır başarılı bir şekilde yürüten Abdullah Takı aynı görevi yapmak üzere Sakarya iline görevlendirildi.

takiabdullahzaman

Sakarya iline görevlendirilen Giresun Cihan Medya İl Yöneticisi Abdullah Takı Zaman Gazetesi çalışanlarıyla veda programı düzenledi.

Giresun Cihan Medya Personeli ile bir araya gelen Giresun Zaman Temsilcisi Abdullah Takı, Giresun’da görev yaptığı süre içerisinde görev yaptığı Giresun Cihan Medya Dağıtım Personeli başta olmak üzere tüm Kurum ve Kuruluşlarda destek gördüklerini söyledi. Abdullah Takı ”Sivil veya Resmi kuruluşların hepsi başarılı olmak için birbirinin yardımına ve işbirliğine ihtiyaç duyar. Biz de yardıma ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda Giresunluları hep yanımızda gördük. Çalışmalarımıza vermiş olduğu destekler şevkimizi artırdı, güç kaynağı oldu. Bu vesile ile bugüne kadar çalışmalarımıza sağladıkları katkı ve desteklerinden dolayı Giresunlu hemşerilerimize teşekkür ediyorum ”diye konuştu.
Giresun Cihan Medya Dağıtım personeli “Bugüne kadar kentimizde yürüttüğünüz başarılı çalışmalarımız nedeniyle teşekkür ediyor, yeni görev yerinizde başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz ”dedi.

Giresun Zaman Temsilcisi Abdullah Takı için espri yapan gazeteci arkadaşlar; ziyaretlerde Şehitler diyarı Çanakkale Hatırası veya meşhur Kastamonu Çekme Helvası ya da Karabük’ün tarihi Safranbolu evleriyle eli hiç boş gelmeyen, Giresun’da üç yıl içersinde başarılı sosyal ve kültürel faaliyetlere imza atan Abdullah Takı’yı yeni görevlerinde başarılar dileriz”şeklinde ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.