Uncategorized

Ahmet Misbah Demircan Göreleye Konuk Oluyor

3 günlük program çerçevesinde Görele’ye gelecek olan Demircan, Beyoglu’nda yasayan Görelelileri köylerinde ziyaret edecek.
Beyoglu Belediye Baskani Ahmet Misbah Demircan, her yil ilçede yasayan vatandaslarin memleketlerine düzenledigi ziyaretlerine bu yil Görele ile devam ediyor. Geçtigimiz ay 7’ncisi düzenlenen Beyoglu Belediyesi Yerel Tatlar Festivali’nde Giresun Gecesi’ne damgasini vuran Göreleliler, Baskan Demircan’i Giresun’a davet etmislerdi. Bunun üzerine sahneden Görele’ye gitme sözü veren Demircan, organizasyonunu Beyoglu Belediye Meclis Üyesi Zafer Tahmaz ve Görele Dernekleri Federasyonu Baskani Birol Kardas’in yaptigi program çerçevesinde 15, 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde Görele’de olacak.


BEYOGLU HEYETI KÖYLERI DE DOLASACAK…


Görele Belediye Baskani Ertugrul Melikoglu’nun Görele Kemençe ve Horon Festivali ile ev sahipligi yapacagi program, Görele ilçe merkezi ziyareti, Görele Tekne Turu, Kesap Hisarüstü Köyü ziyareti ile Görele’nin Kusçulu, Türkelli, Dayli, Kirikli, Çalis ve Aydinlar gibi köy ve beldelerine yapilacak ziyaretlerle devam edecek. Kemençe ve Horon Festivaline de katilacak olan Beyoglu Belediye Baskani Ahmet Misbah Demircan, bir de yerel basin toplantisi düzenleyecek.


HABER: Zafer TAHMAZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.