Uncategorized

Ahmet Tekin Giresun Için Vuracak

Geçen yil çesitli illerimizde yapilan ve bir çogunda sampiyon olan aslen Giresun merkez dogumlu Pilot Emniyet Amiri olarak görev yapan Ahmet Tekin buyil ilki Giresun da yapilacak Zipkinla Balik Avi Karadeniz Bölgesi Sampiyonasina iddiali bir sekilde hazirlaniyor.

 

Konu ile ilgili görüslerine basvurulan Tekin bu zamana kadar bütün hayalim kendi memeleketimde böyle bir sampiyona yapilmasi idi simdi elime böyle bir imkan geçti en iyi sekilde hazirlanip Giresun bölgesinin zengin balik çesitlerini bütün dünyaya gösterecegim, geçen yil avrupada ülkemi en iyi sekilde temsil etmeye çalistim insallah buyil yeni kazancagim tecrübeler ile Hirvatistan da yapilacak dünya sampiyonasinda ülkemi temsil etme imkani bulurum seklinde konustu.

 

Halen Ankara da Emniyet Genel Müdürlügü emrinde görev yapan Pilot Emniyet Amiri Ahmet Tekin açiklamalarina söyle devam etti, Giresun sahilleri Türkiye de en iyi bildigim ve balik yönünden bir çok bölgeden daha zengin bir yapiya sahip bilinçli kisiler Giresun sahillerinin bu özelligini bilir zipkinla balik avi çok özel bir spor dur eger iyi bir organizasyon olursa Giresun ülke gündemine oturur ilimizin tanitimina örnek teskil eder el birligi ile bu organizasyonu en iyi sekilde bitirmeliyiz seklinde konustu.

 


 

Geçen yil katildigi bir çok yarismada sampiyon olan Giresun lu Ahmet Tekin milli takima seçilmis ve ülkemizi temsil etme imkani bulmustu.

Bu sene yapilacak ilk bölge sampiyonasinin Giresun da olmasina çok iyi bildigi bölge olmasina nedeniyle oldukça sevinen Tekin müsabaka öncesi antrenman amaçli bir hafta kamp programini Giresun da yapacagini söyledi.

 


 

Birçok bölgede dalan ve Türkiye Emniyetine Dalgiç Polis Subelerinin  kazandirilmasin da büyük emekleri olan Pilot Emniyet Amiri Ahmet Tekin balik konusunda profesyonel bir avci.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.