Uncategorized

Alucra Kaledibi Köyü Genel Kurul Yapti

14.03.2010 Pazar günü Alucra Kaledibi Köyü Istanbul dernek lokalinde yapilan seçimlerde tek aday olan Halit KIRAZLI baskanliga seçildi.1999 tarihinden beri bu görevi yürüten Halit KIRAZLI Alucra köyleri arasinda rekora kosuyor.


Saat 13:30 da baslayan genel kurul Mahmut BACACI nin açilis konusmasiyla basladi.Genel Kurul üyelerini selamladiktan sonra sehitlerimiz ve kaybettiklerimiz için bir dakikalik saygi durusuna duruldu.Ardindan Divan Üyelerinin oylamasi  yapildi.Divan Baskanligina Yard.Doç.Dr.Hüseyin BAYIROGLU seçildi.Üyeler ise Ahmet BAYIROGLU ve Yakup KIRAZLI dan olustu.Divan Baskani  Genel Kurul üyelerini selamladi ve faaliyet raprunu okumasi  için Mahmut BACACI ya söz verdi.Faaliyet raporundan sonra Kenan VEYISOGLU Gelir-Gider Raporunu okudu.


Genel Kurul üyelerinin faaliyet ve gelir-gider raporlari üzerindeki görüsleri alindi.Söz alan Osman BACACI gençlerin dernege gelmesinin saglamasi,köyümüzde hayvanciligin tesvik edilmesi gerektigine dair açiklamalarda bulundu.Zeki BAYIROGLU ise dernek lokalimizin genisletilmesinin gerektigini söyledi.


Daha sonra Divan Kurulu Halit KIRAZLI baskanligindaki Yönetim Kurulu nu ibraz etti ve oylamaya sundu.Oylarin tamamina yakinini alan Halit KIRAZLI tekrar baskanliga seçildi. Bir konusma yapan Halit KIRAZLI Genel Kurul üyelerine tesekkür etti ve köyümüze hayirli olsun dedi.Halit KIRAZLI görüs ve önerileri dikkate alacagini belirtti.
      Yönetim Kurulu
     Halit KIRAZLI
     Mehmet BACACI
     Zeki BAYIROGLU 
     Mahmut BACACI
     Hasan BACACI 
  


Kaynak :Tülay Dolu-Alucra Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.