Uncategorized

Bora Gezmis ten Aykut Gezmis e Destek

34.Uluslararasi Giresun Aksu Festivaline katilmak için Giresun’a gelen Deniz Gezmis in agabeyi Bora Gezmis, demokratik kitle örgütlerini ve sendikalari da ziyaret etti.


Aksu festivali programi çerçevesinde Cuma aksami yapilan Onur Akin konserine katilan Bora Gezmis, Cumartesi günü de CHP milletvekili adayi Aykut Gezmis’le birlikte Kesap, Bulancak ve Giresun’da ziyaretlerde bulundu.

  

KESK’e bagli Egitim-Sen Bulancak Temsilciligi’ni ve Bulancak Ögretmenevi’ni ziyaret eden Bora Gezmis, “Oylari bölmeyelim, hep birlikte CHP çatisi altinda bulusalim” dedi.

 

Giresun’da ilk ziyaretini Giresun Belediyesi’ne yapan Bora Gezmis, Baskan Kerim Aksu tarafindan karsilandi. Gezmis’le bir süre sohbet eden Aksu, günün anisina bir de “findik basimizin taci” heykeli hediye etti.

Belediye’nin ardindan sirasiyla KESK, Halkevi, ADD ve son olarak da CHP Kesap Ilçe Örgütü’nü ziyaret eden Deniz Gezmis’in agabeyi Bora Gezmis, “Korku imparatorlugu yaratan bu iktidardan ülkemizi kurtarmak için güçlerimizi birlestirmeliyiz” dedi. Bora Gezmis e, ziyareti sirasinda gençlerin yogun ilgisi gözlerden kaçmadi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.