Uncategorized

Deniz Savas Kiroglu Gideli 40 Gün Olmus?

Bulancak Is adamlarindan Fikret Kiroglu’nun yegeni, Doga, Aleaattin Kiroglu’nun kardesi ve Isadami Osman Kiroglu’nun sevgili evladi Deniz Savas KIROGLU için 21 Mayis Cumartesi günü Bulancak Yildiz Köyü camisinde Mevlid-I Serif okutuldu.


Mevlüd’te  Deniz Savas Kiroglu’nun sinif arkadaslari ve Osman Kiroglu’nun yakin  akraba,dost ve arkadaslari camiyi doldurdu.


CHP Giresun Milletvekili adayi Aykut Gezmis ve Ilçe Baskani Fatma Karaibrahimoglu Canik gelen misafirler arasinda idi.


13 Nisan 2011’de   yasamini yitiren merhum Deniz Savas Kiroglu’nun vefatinin 40.günü münasebetiyle Mevlid-I Serif okutuldu.

Mevlid-I Serifi Piraziz Merkez camii imami Emin Aydin,Ballica camii imami Aydin Kiliç,Bulancak Orta  camii müezzini Muhammed Küçük,Bulancak Kubbeli camii müezzini Ishak Öztas ve Yildiz Köyü camii imami Ali Yildirim okudular.

 

21 Mayis Cumartesi günü Yildiz köyü  camisinde  ilkindi namazi  okutulan Mevlid-I Serife merhum Deniz Savas Kiroglu’nun aile fertleri,sinif arkadaslari ve Osman Kiroglu’nun  yakim akraba,dost ve arkadaslari hazir bulundular.

 

Mevlid-I Serif öncesi ve sonrasi  misafirlere çesitli ikramlarda bulunuldu. Mevlid-I Serife yaklasik bayli-bayanli 500 kisi katildi. Taziye evinde bir süre devam eden bassagligi ve sabir ziyaretlerinde yüzlerce seveni Kiroglunu yalniz birakmadi. Acili baba Osman Kiroglu  oglu Deniz Savas Kiroglu’nun vefati nedeniyle çok üzgün olduklarini belirten Kiroglu,Acili günümüzde  bizleri yalniz birakmayan,cenazemize, taziyemize ve mevlidimize gelerek bizlerin yaninda olan herkese candan tesekkür ediyoruz. ’’ dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.