SON DAKİKA!

Böyle Mütesebbise Can Kurban


 

” Yuvaya Kitap Uçur ”  slogani ile baslattigi kampanya ile takdir toplayan mütesebbis hemserimiz Ahmet Senyurt un bu hareketi takdir topladi.

 

Yurt ve yuvada kalan çocuklarin dünyasina kitaplar araciligiyla bambaska pencereler açmak ve onlara sevildiklerini hissettirmek istediklerini belirten Giresun Gökkusagi Kitap-Kirtasiye Magazasi Müdürü Ahmet Senyurt ” Kendisine iki kitap satin alan okurlar, üçüncü kitabi da .Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu na (SHÇEK) bagli yurt sevgi evlerinde kalan çocuklara hediye olarak gönderebilecek oldugunu ”  ifade etti.

Korunmaya muhtaç çocuklarin bilinç düzeyini artirmayi Giresun Gökkusagi Kitap-Kirtasiye Magazasi olarak hedeflediklerini vurgulayan Ahmet Senyurt ” Kitap özellikle çocuklara verilecek en degerli hediyedir. Çünkü kitaplar çocuklarimizin ufkunu genisletir, gelecegini aydinlatir. Korumaya muhtaç çocuklarimiza hediye edilecek her kitap onlari ne kadar düsündügümüz ve sevdigimiz anlamina gelecek.3 al 2 öde kampanyamiz ile egitime büyük destek olacaktir ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.