SON DAKİKA!

TBF Giresun Il Temsilcisi Ismail Demirel

Ismail Demirel, Federasyon Faaliyetleri Kapsaminda Düzenlenen Kulüpler Arasi Puanli Yarismalarina Giresun dan Ekiplerin de Katilacagini Söyledi
 


Türkiye Bisiklet Federasyonu Giresun Il Temsilcisi Ismail Demirel, federasyon faaliyetleri kapsaminda düzenlenen Kulüpler Arasi Puanli (KAP) Yarismalarina Giresun dan ekiplerin de katilacagini söyledi.


Ismail Demirel  ocak ayinin sonlarinda baslayan ve yil içinde degisik tarihlerde devam eden KAP yarismalarina Giresun ekibinin katilmasi için geçen yil altyapi olusturduklarini ifada etti.


Yarismalara yildiz, A, B, genç ve mastir gibi tüm kategorilerde katilacaklarina deginen Demirel, KAP yarismalarinda bu yil Yesil Giresun Belediyespor ile Gençlikspor Kulübü mücadele edecek. Giresun da son dönemlerde oldukça gelisen bisiklet sporuna her geçen gün ilgi daha da artiyor. Bizler de gençlerimizi bu alanda yetistirmek istiyoruz dedi. 

Demirel, kulüplesme anlaminda gelecekte çok daha iyi seviyelere ulasilacagina inandigini kaydederek, sunlari söyledi:

Federasyon faaliyetleri kapsaminda düzenlenen KAP yarismalarina Giresun dan ekiplerimiz de katilacak. Bugüne kadar kent adina eksikligi hissedilen bisiklet sporundaki gelismeleri son derece olumlu buluyoruz. Bu anlamda, bir süre önce olusumunu tamamlayan Türkiye Bisikletliler Dernegi Giresun Temsilciligi nin açilmasini güzel bir adim görüyoruz. Dernegin amaci, Türkiye de oldugu gibi Giresun da da bu sporu halka yaymak ve halkin bisiklet kullanimini artirmak, çevreye ve dogaya duyarli olmaktir. Seklinde konustu.


 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.