SON DAKİKA!

BU GÖLÜN BULUTLAR ALTINDA KALIYOR!

Giresun’un Dereli ilçesi sınırları içinde bulunan Karagöl aynı zamanda komşu Ordu iline de sınır olması nedeniyle her iki ilden gelen konuklarına eşsiz vakit geçirme imkanı sağlıyor.

3 bin 275 metre yükseklikteki krater Göle ulaşan doğa severler, gölün berraklığı ve sessizliğiyle dinleniyor. Zirvenin altında kalan bulutlar ise seyrine doyumsuz manzara oluşturuyor.

Deniz seviyesinden 3 bin 275 metre yükseklikte olan krater göl görüntüsü ve berraklığıyla doğa severleri kendisine hayran bırakıyor. Giresun sınırları içerisinde bulunan ve Ordu’nun en önemli yaylalarından birisi olan Çambaşı Yaylası’na sınır olan 3 bin 275 metre rakımlı Karagöl, Ordu ve Giresunlu vatandaşlarca ilgi odağı oluyor. Giresun’dan ise başta Dereli ve Merkez Batlama ile Bulancak ilçesinden yaklaşık 2 saatlik bir yolculukla gidilebilen Karagöl’e ayrıca Tokat, Sivas üzerinden de ulaşılabiliyor. Zirveye ulaşanlar Karagöl’ün berraklığı ve sessizliğiyle dinlenirken, zirvenin altında kalan bulutlar ise seyrine doyumsuz manzara oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.