SİYASET

DR OHAN ERZURUM TAHRİKLERE GELMEYECEĞİZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum gündemi meşgül eden bölücü terör destekli Milletvekillerinin Karadeniz turu hakkında kısa bir açıklamada bulundu.

Karadeniz halkının temiz duygularının her türlü provakasyon’a kapalı olduğunu söyleyen MHP Giresun İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum ” Bir plan dahilinde uygulamaya konulan bu ziyaretler ile halkın hatta AKP’li seçmenin tepkisini çeken açılım politikası konusunda halkın tepkisi ölçülmeye çalışılmaktadır. İmralı görüşmelerinin başladığı bu dönemde, talimat alarak terör örgütü yandaşlarının Karadeniz’e gelmeleri manidardır. Türkiye’yi bölme ve parçalama operasyonun farkında olan ve buna en fazla tepkiyi verecek olan Karadeniz halkının tepkisi kırılmak isteniyor. Ancak herkes bilsin ki bu ülke sahipsiz değil, yine herkes bilsin ki bu vatanın sahipleri bu vatanda öksüz değil ve yine herkes bilsin ki vatan için canını veren şehitlerin kemiklerini asla sızlatmayacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.