Uncategorized

Ercan Türk Giresun un Kaderini Degistirmeye Aday

Ercan TÜRK, temayül yoklamasinda teskilatlarin ve delegenin destegini arkasina alarak 2. oldu ve temayülün kazanani olarak gösterilerek gündeme oturdu. “Ankara’yi bilen ve Giresun’u seven” biri olarak bilinen Ercan TÜRK, AK Parti’de en sansli aday adaylari arasinda gösteriliyor.

 

Ercan TÜRK, gazetemize yaptigi açiklamada;

“AK Parti iktidarinda, Giresun’umuzda; egitimden sagliga, adaletten güvenlige, tarimdan sanayiye, turizmden ticarete ve diger alanlarda, eksikliklerimize ve bazi sorunlarimiza ragmen çok güzel hizmetler yapildi. Devam eden güzel çalismalar ve yatirimlar da var. Bununla birlikte, hala yapilmasi gerekenler ve çözüm bekleyen sorunlar var.
Ancak, Giresun’un hiçbir sorunu çözümsüz degildir. Giresun’un nimetlerini birlikte paylastigimiz gibi külfetlerini de birlikte paylasabildigimiz ölçüde sorunlar en kisa sürede giderilecek, her sey çok daha iyi olacaktir. Yeter ki bunun için gerekli istek, irade ve kararlilik olsun. Yeter ki bunlari yapabilecek kisi ve kadrolara sahip çikilsin, destek verilsin.” dedi.

Ercan TÜRK açiklamasini söyle sürdürdü: Giresunlunun bugünü ve yarini, çocuklarimizin gelecegi adina sorumluluklarimiz büyük.

“Amacim, küçülen degil büyüyen bir Giresun idealini gerçeklestirmek ve her bir

Giresunlunun dogdugu yerde doymasina imkân saglamaktir.

Amacim, Giresun’un göç veren degil göç alan bir il olmasina ve yasamak için tercih edilen bir sehir olmasina katki sunmaktir.
Amacim, Giresun’un tarim ve hayvancilikta kendine yeter il olmasini saglamaktir.
Amacim, Giresun’un dag ve yayla turizminde Karadeniz’in en cazip merkezi olmasini saglamaktir.
Amacim, Giresun’un okul öncesi egitim, ilkögretim ve ortaögretimde Türkiye ortalamasinin üstüne çikmasina, yüksekögretimde ise her ilçesinde bir Fakülte olan bir il hâline gelmesine katki sunmaktir.
Amacim, Giresun’un gelecegini insa edecek ve sekillendirecek kadronun seçilmis bir üyesi olmaktir.”

Ercan TÜRK, “aday adayligi sürecinin demokratik olgunluk içerisinde yalansiz, dedikodusuz ve iftirasiz bir sekilde geçmesini diledigini belirtti. Hiçbir aday adayi diger aday adaylarinin basarisizligi ve hatalari üzerine siyaset yapma hevesinde olmamali. Herkes kendini anlatmali ve hizmete talip oldugunu ifade etmeli.” dedi.


Ercan TÜRK, aday adayligi sürecinde büyük ilgi gördügünü ve teskilatlarin kendisini sahiplenerek desteklediklerini belirterek tüm Giresun halkina, AK Parti teskilatlarinin tüm kademelerindeki yönetici ve üyelerine, AK Parti sevdalilarina, sivil toplum kuruluslarina ve basin camiasina tesekkür ederek;
“Güveninize layik olacagima ve sizleri mahcup etmeyecegime söz veriyorum.
Giresun’un hizmetinde ve Giresunlunun emrinde olacagima söz veriyorum.
Söz veriyorum: Herkesin aracisiz ulasabilecegi biri olmaya devam edecegim.
Söz veriyorum: Yaratilani yaratandan ötürü sevmeye devam edecegim. Herkesi kucaklayacagim. Giresun’daki tüm kurumlar ve teskilatlar arasinda birlik ve beraberligi saglamaya çalisacagim. Bu konuda sorumluluk almaya ve öncülük yapmaya hazirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.