SON DAKİKA!

Eynesil den 93 Yil Dönümü Kutlamasi

Eynesil Dernekler Fedarasyonu (EYDEF) tarafindan organize edilen geceye Eynesil Belediye Baskani Coskun SOMUNCUOGLU, Ören Belde Belediye Baskani Habip USTA, Giresun Dernekler Birligi Baskani Halil KÜTÜK, GIRDEF Genel Baskani Sitki Ada, Giresunspor Kulubü Baskani Ömer ÜLKÜ, Mavi Karadeniz TV Yönetim Kurulu Baskani Fuat KUS, Görele Dernekler Birligi Baskani Birol KARDAS, Giresun Memurlar Dernegi Baskani Mustafa Remzi KURU, KARKON (Karadeniz Konfederasyonu) Genel Sekreteri ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, TIRDEF Baskani  Haldun Domaç, Eynesil Belediyespor Baskani Nail CIVIL, Giresun Medya Platformu Baskani Ali Sükrü KARA, Sultangazi Belediyesi Meclis üyesi Hüseyin KURUCU, Gaziosmanpasa Belediyesi Meclis Üyesi hemserilerimiz Zeki KEMAL ve Selim Bilmen, CHP GOP Ilçe Baskani Yilmaz Yildirim, BBP GOP Ilçe Baskani Eynesilli hemsemiz Salim Ethem Mican, MHP GOP Ilçe baskani Aytekin Çalisikan, SP GOP Ilçe Baskani Özbay Yagmurkaya, DSP GOP Aziz Yildiz, Has parti Gaziosmanpasa Ilçe Baskani Recep Dogan, DP GOP Ilçe Baskani Köksal Toptan, Cerrahpasa Psikiyatir Ana Bilim Dali Baskani Prof. Dr. Ibrahim Balcioglu, GOP Giresun Dernek Baskani Murat Aydin, Giresun Dergisi sahibi Remzi Mamasoglu, Siyasi Parti Temsilcileri, çesitli STK temsilcileri, Eynesil ve Giresunlu bürokrat ve isadamlarinin yani sira çok sayida Eynesilli geceye renk katti.
 

Katilimin çok yüksek oldugu gecede bazi vatandaslarimiz oturacak yer bulamadiklari için salondan geri dönmek zorunda kaldi. EYDEF Baskani Mehmet Halil Hayta yaptigi anonslarla aksakliklardan dolayi özür diledi.

 

Gece saygi durusu, istiklal marsinin okunmasi ve Giresun Medya Platformu Baskani Eynesilli hemserimiz Ali Sükrü Kara nin kurtulus ile ilgili olaylari içeren tarihi alintiyi anlatmasi ile basladi. A.Sükrü Kara Eynesil ilçesinin kurtulus tarihinin çocuklarimikza anlatilmasi ile yasatilmasi gerektiginin önemini anlatti.

 

Daha sonra söz alan Eynesil Dernekler Federasyon Baskani Mehmet Halil Hayta, Eynesillilerin 25 yila yakindir dernekcilik faaliyeteleri yürüttügünü, bugüne kadar emek verenlere teseküür ederken; kurtulus günü münasebetiyle salonda yer alanlarada bir hos geldiniz konusmasi yapti.

 

Eynesil Belediye Baskani Coskun Somuncuoglu ise böylesi anlamli bir gecede Eynesilliler ile birlikte olmaktan duydugu memnuniyeti dile getirdi.Gecede Ören Belediye Baskani Habib Usta ve Giresunspor Baskani Ömer Ülkü de birer konusma yaparak katildiklari bu geceden duyduklari memnuniyeti dile getirdiler.

 


 

Gecenin mimarlari EYDEF kurucular kurulu üyeleri hatira fotografi çektirmeyide ihmal etmedi.

 


 

Geceye süpriz sanatçi olarak katilan Ömercan firtina gibi esti, Ömercan Almanya gecelerinden firsat bulunca sahneye çikti. 15 Nisan da yeni albümünü piyasaya çikaracak olan Ömercan in sahnesi Eynesillileri piste doldurdu.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.