SON DAKİKA!

FEM Sanal Çözümler Sunuyor

Giresun Ikbal FEM Dershanesi bir ilke imza atarak dershane bünyesinde sanal ofis olusturdu. Giresun Ikbal FEM Dershanesi Ögretmeni Kimya Recep Yilmaz ”Dershaneye giden ögrencilerin en büyük sikintilarindan biri de testlerdeki çözemedikleri sorulardir. Bu çözülemeyen sorularin sayisi arttikça motivasyonu düser. Eger ögretmenlerine de ulasamazlarsa sorun büyüdükçe büyür” dedi.
Egitimde teknolojiyi en iyi sekilde ögrencilerin hizmetine sunmayi hedeflediklerini belirten Giresun Ikbal FEM Dershanesi Müdürü Levent Uysal, uygulamaya koyduklari ’Fem Sanal Ofis’ sistemiyle ögrencilerini büyük yarista rakiplerine karsi bir adim önde olduklarini kaydetti. Uygulamadan büyük verim aldiklarini ve talebi karsilamakta zorlandiklarini ifade eden Uysal, ögrencilerin çözemedigi sorulari sanal ofis ortaminda tekrar tekrar çözerek hem konu tekrari yaptiklarini ve bilgilerini daha iyi pekistirdiklerini söyledi.
Uysal ’Evinde internet ve bilgisayar imkâni olan ve olmayan tüm ögrenciler sanal ofis’ten faydalanmakta. Ögrenci ve velilerimiz bu uygulamayi son derece isabetli buldu. Bir ögrenci bir saat sürede sanal ofiste yaklasik 50 soru çözme imkânina sahip. Amacimiz teknolojiyi ögrencilerimizin ayagina getirerek basari seviyelerini daha da artirmaktir. Bu yönde çalismalarimiz ve yeniliklerimiz devam edecektir.’diye konustu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.