EKONOMİ

GİRESUN ESNAF ODALARI BİRLİĞİ İDDİALARI YALANLADI

alikaragiresunesnafodasi

Giresun Ticaret Sanayi Odası (GSO), mevcut başkan Hasan Çakırmelikoğlu ve İbrahim Kara başkanlığında iki listeyle seçimlere hazırlanırken, Giresun Esnaf ve Sanatkarları Birliği’nden de açıklama geldi.

Ticaret Sanayi Odası seçimlerinde Esnaf ve Sanatkarları Birliği’nin taraf gösterildiğinin ileri sürüldüğü yazılı açıklamada bunun gerçek dışı olduğu ifade edildi. Açıklamada “Sanayi ve Ticaret Odamızın olağan Genel kurulu ile ilgili yoğun çalışmaların yürütüldüğü şu sıralar birliğimizin Ticaret Sanayi Odası seçimlerine taraf olarak gösterildiğini üzülerek izlemekteyiz. Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GSOB) kardeş kuruluşumuz Ticaret Odası (GSO) ile tarihinin en uyumlu dönemini yaşayarak, ilimize çok güzel katkılar vermiştir.

Böyle uyumlu çalıştığımız bir kurumun seçimlerine asla karışmadığımızın bilinmesi ve Ticaret Sanayi Odası seçimlerinde oda üyelerinin demokratik hakkını hiçbir baskı altında kalmadan kullanacağı bilinci ile seçime katılacak tüm adaylara başarı dileklerimizi iletiriz” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.