SON DAKİKA!

GİRESUN HABERLERİ 1.BÖLÜM

Giresun’da geçen hafta neler oldu? 31 Mart seçimleri Giresun’a neler kazandırdı, neler kaybettirdi? Tüm bu haberleri ve Ethem Bakar yorumunu videomuzdan izleyebilirsiniz.

AĞABEY ABDULLAH ÖNAL GÖREVİ KARDEŞİ ADEM ÖNAL’A DEVRETTİ
Giresun’un Dereli İlçesine bağlı Yavuz Kemal Beldesinde ilginç bir seçim dönemi yaşandı. Beldede çok sevilen ve üst üste 3 dönemdir belediye başkanı seçilen Abdullah Önal Ak Parti tüzüğü gereği takıldığı 3 dönem kuralı nedeniyle tekrar aday gösterilmedi.

AĞABEY ABDULLAH ÖNAL GÖREVİ KARDEŞİ ADEM ÖNAL’A DEVRETTİ

FINDIK VE GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI
Türkiye’nin önemli tarım ihraç ürünlerinden olan ve Doğ karadeniz illerinin önemli geçim kaynağı olan Fındık üretici ve paydaşlarının yer aldığı organizasyon Ordu ilinde gerçekleşti.

FINDIK VE GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

LOKMAN ÇAĞIRICI’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Bağcılar’da üst üste 3. kez belediye başkanı seçilen Giresun’un Bulancak ilçesi doğumlu Lokman Çağırıcı 10 yıl aradan sonra tekrar Ak Parti tarafından kazanılan Giresun Belediyesi ve yeni başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

LOKMAN ÇAĞIRICI’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

GİRESUNSPOR EKSİ PUANLI KARABÜKSPOR’U YENEMEDİ
Spor Toto 1. Lig’in 29. haftasında ligin son sırasında bulunan Kardemir Karabükspor sahasında Giresunspor ile 0-0 berabere kaldı ve 13 hafta sonra ilk kez puan aldı.

GİRESUNSPOR EKSİ PUANLI KARABÜKSPOR’U YENEMEDİ

GİRESUN BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN ŞENLİKOĞLU İLK OTURUM
Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı. Yeni dönemin ilk belediye meclis toplantısı öncesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, tüm şehitlerimiz, geçmişte şehrimize belediye başkanı, meclis üyesi olarak hizmet edip şuanda aramızda bulunmayan değerli belediyeciler anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

GİRESUN BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN ŞENLİKOĞLU İLK OTURUM

About gokhanaralik

İstanbul Aydın Üniversitesi’nin GSF (Güzel Sanatlar Fakültesi) ‘nden mezun olduktan sonra “Arama Motorları Optimizasyonu, Google Adwords ve E-Ticaret Çözümleri” sektörlerinde yüksek ivmelerle kariyerine devam ederken, eş zamanlı olarak İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans (MBA) programına hazırlanmaktadır. Eğitimi sürekli gelişim olarak nitelendirir ve sonsuz ihtiyaçların varolduğu bu ikstisadi duyguyu yine eğitimle beslemeye devam edecektir. 2008 yılından günümüze İstanbul Aydın Üniversitesi dahil pek çok kurumsal markaya E-Ticaret danışmanlığı gerçekleştirmektedir. 2009 yılında kurmuş olduğu İstanbul Fikir Sanat ile reklam ajanslarına ve firmalara SEO, Google Adwords, E-Ticaret Danışmanlık hizmeti vermektedir. WordPress, Google Adwords ve Web Tasarım Uzmanıdır. Aynı zamanda Adarat Rospa Akademi’de eğitimli bir ileri seviye motosiklet sürücüsüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.