SON DAKİKA!
ozdemiralialisural

GİRESUN HEYETİ DİTİB TARAFINDAN AĞIRLANDI

İş, Siyaset ve Bürokrasi heyetinden oluşan Giresunlular halen Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Sosyal Yardım Sandığı Başkanı ve Hac Umre Müdürü Olarak görev yapan Yağlıdereli hemşerimiz Ali Özdemir tarafından ağırlandılar.

alisuralaliozdemirkoln

Merkezi Almanya’nın Köln şehrinde bulunan DİTİB (Diyanet İşleri Türk İslam Birliği) Sosyal Yardım Sandığı Başkanı ve Hac, Umre Müdürü, Gazetemiz Yayın Danışmanı Yağlıdereli hemşerimiz Ali Özdemir geçen hafta Giresun’dan gelen İş, Siyaset, Bürokrasi heyetini genel merkezlerinde ağırladı.

Ziyaret sırasında Giresun ile ilgili çeşitli görüşlerin yanı sıra halen yapımı devam eden Köln Camii hakkında bilgiler veren Ali Özdemir yapılan ziyaretten de memnuniyetini dile getirdi. Giresun’dan gelen ziyaretçilerine çeşitli hediyeler takdim eden Ali Özdemir heyete öğle yemeğini de genel merkez yemekhanesinde ikram etti.

 

alisuralaliozdemirkolnalmanya

alileralmanya

İki eksi dost gezide bir araya geldi;

Ayrıca heyette bulunan Merkez Hacı Miktat Cami İmam Hatibi  Ali Süral ile karşılaşan Ali Özdemir eski günleri konuşma ve iki eski dostun buluşması adına iyi bir tevafuk oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.