SON DAKİKA!

Giresun Mavi Mercan Ses Vermeye Devam Ediyor

Giresun ilini basari ile temsil eden Mavi Mercan Su Sporlari Kulübü son yapilan Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu (TSSF) Bogaziçi kupasi açik yas müsabakalarinda 4 bransta  baraj geçerek ilk yillarinda takim olma basarisi gösterdi.


4 erkek 2 kiz geldikleri Istanbul’da basarili sonuçlar ile Giresun’a geri dönen sporcularimiz gelecek vaat eden bir görüntü çizdiler. 

Takim Teknik sorumlusu ve Antrenörü Cüney Sipal “ Sezon basindan buyana katildigimiz bütün müsabakalarda basarili sonuçlar aliyoruz. Giresun ismini Sualti ailesi ile özdeslestirdik. Giresun ilinin yetistirdigi sporcular Sualti ailesinde isim yapmaya basladi. Geçen yil genç milli takimimiza bir sporcu verme basarisi gösterdik, bu yil yine ayni basariyi tekrarlayacagiz. Tek eksigimiz olan tecrübeyi geldigimiz müsabakalarda gideriyoruz. Her sey bundan sonra daha güzel olacak.” Seklinde konustu.

Öte yandan Cüneyt Sipal “ Takimimizi geldigi günden itibaren yalniz birakmayan Gazeteci ve Federasyon Danismani hemserimiz agabeyimiz Ethem Bakar’a ve bizlere her zaman destegini esirgemeyen Giresun Valimiz Sayin Dursun Ali Sahin ‘e sonsuz tesekkürlerimizi sunuyorum.”  Diyerek sözlerini tamamladi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.