Uncategorized

Giresunlu Üç firmaya Dünya gazetesinden Ödül

Buyil Fresa markasi ile Ayni zamanda oda baskanida olan Hasan Çakirmelikoglu,Yavuzlar Gida ve Gülen Ticaret ödüle layik görüldü.


  

2008 yilinda Giresun’da basarili üç firma ve yöneticilerinin katildigi tören Ticaret ve Sanayi Odasi’nda yapildi.Törene Dünya Gazetesi Genel Müdürü Hasan Yilmaer,Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Hasan Çakirmelikoglu,Meclis Baskani Ibrahim Kara ve yönetim kurulu üyeleri katildi.


Törende yilin basarili firmalari Çakirmelikoglu Madensuyu Isletmesi San.Tic. A.S. adina basari belgesini Hasan Çakirmelikoglu,Yavuz Gida Sanayi adina Bülent Yavuz ve Güneler yapi adina Bekir Gülen aldilar. 

 


 

 Dünya Gazetesi Genel Müdürü Hasan Yilmaer,”Geleneksel hale getirdigimiz bu etkinlikler,is dünyasi adina bir semboldür.Giresun küçük ve olanaklari kisitli bir ilimizdir.Giresun’da ticaret yapmanin zorluklarini arkadaslarimiz hep anlatmistir,bu yörede basarili olarak ayakta kalabilen isadamlarimizi kutluyoruz.”dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Baskani Hasan Çakirmelikoglu ise “Is dünyasinin her zaman yaninda olan Dünya Gazetesi’ne tesekkür ediyoruz.”dedi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.