Uncategorized

Giresundan Kara Bulutlar Gitmeyecek

Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü nden elde edilen bilgilere göre, bugün Türkiye de, basta selden en fazla etkilen Giresun olmak üzere, Trabzon, Rize ve Hopa çevrelerinde araliklarla kisa süreli ve yerel olmak üzere saganak ve gök gürültülü saganak seklinde yagis bekleniyor.


Rüzgar, Genellikle kuzey ve kuzeydogu, Akdeniz kiyilari ile Güneydogu Anadolu nun güneyinde güney ve güneybati yönlerden hafif, iç kesimlerde orta, Marmara ve Kuzey Ege de kuvvetli olarak esecek.


—BÖLGELERDE HAVA-


Marmara: Az bulutlu ve açik, zamanla kuzey ve dogusu parçali bulutlu geçecek. Rüzgar; bölge genelinde kuzey ve kuzeydogu yönlerden kuvvetli olarak esecek.


Ege: Az bulutlu ve açik. Rüzgar ise Kuzey Ege kiyilarinin kuzey yönlerden kuvvetli olacak.


Akdeniz: Az bulutlu ve açik, zamanla Dogu Akdeniz in iç kesimleri parçali bulutlu bir hava hakim.


Iç Anadolu: Az bulutlu ve açik, zamanla kuzeydogusu parçali bulutlu.


Bati Karadeniz: Az bulutlu ve açik, zamanla parçali bulutlu.


Orta ve Dogu Karadeniz: Az bulutlu ve açik, dogusu ile zamanla bölge geneli parçali ve çok bulutlu, ögle saatlerinden sonra Giresun, Trabzon, Rize ve Hopa çevreleri araliklarla kisa süreli ve yerel olmak üzere saganak ve gök gürültülü saganak yagis görülecek.


Dogu Anadolu: Az bulutlu ve açik, zamanla kuzey kesimleri parçali bulutlu.


Güneydogu Anadolu: Az bulutlu ve açik. (ANKA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.