SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR GELECEKTEN EMİN

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un Asbaşkanı İbrahim Özkul, “Kayserispor maçındaki sergilediğimiz futbol önümüzdeki maçlar için umut vadediyor.” dedi.

Giresunspor as başkanı İbrahim Özkul, yaptığı açıklamada, ligde hafta sonu oynadıkları Kayserispor maçının sonucundan memnun olmadıklarını ancak oynanan futbolun mutlu ettiğini söyledi.

Kayserispor’un güçlü bir takım olmasına rağmen takımlarının sahada iyi bir futbol sergilediğini ifade eden İbrahim Özkul, şunları kaydetti: “Kayserispor maçındaki sergilediğimiz futbol önümüzdeki maçlar için umut vadediyor. Milli maç dolayısıyla lige verilen arayı iyi değerlendireceğiz. Sakatlar da bu süre zarfında tedavi edilecek. Adanaspor maçına lige verilen bu arada iyi hazırlanacağız. Kayserispor karşısında kaybettiğimiz puanları Adanaspor karşısında telafi edeceğiz.”

As başkan İbrahim Özkul, Adanaspor maçının hazırlıklarına perşembe günü başlayacaklarını dile getirerek, “Yeni teknik direktörümüzün de oturtmak istediği bir sistem var. Zamanı da iyi değerlendirip iyi neticeler alacağız. Bundan sonra daha güçlü bir Giresunspor izleyeceksiniz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.