SON DAKİKA!

REKTÖR ATTAR KAHIRMAN AİLESİNE TAZİYE’YE GİTTİ

Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Aygün Attar bir süre önce Giresun’un Bulancak İlçesi iskele mevkiinden oluşan dalgalara kapılarak kaybolan ve dün cesedi bulunan GRÜ Öğrencisi Abdulselam Kahırman’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Giresun’un Bulancak ilçesinde fırtınada oluşan dev dalganın çarpması sonucu iskeleden denize düşerek kaybolan Giresun Üniversitesi öğrencisi 27 yaşındaki Abdulselam Kahrıman’ın cesedi 17 gün sonra Yalıköy mevkinde bulunurken, oğlunun cenazesini almak için Bayburt’tan Giresun’a gelen acılı baba Necip Kahrıman ve Amcası Hamdi Kahrıman’ın ilk ziyaretçisi, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar oldu. Aileye başsağlığı ziyaretinde bulunan Attar, “Öğrencimizi arama çalışmalarını başından sonuna kadar ailesi ile birlikte takip ettik. Onların yanında olduk.

Şimdi en azından cenazesinin bulunması tesellimizdir. Ailesinin acısını paylaşıyorum. Üniversite olarak merhum öğrencimize karşı son görevimizi yapacağız. Öğrencimize Allahtan rahmet diliyorum ” dedi.

Abdulselam Kahrıman’ın cenazesi gerekli işlemlerin yapılmasının ardından toprağa verilmek üzere Bayburt’a gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.