SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’DA KADRO SIKINTISI

Giresunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, düzenlediği basın toplantısı ile yerel ve ulusal basına çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hüseyin Kalpar takımda çok sayıda sakat futbolcu olduğunu belirterek bu hafta oynanacak olan Balıkesirspor maçı için 18 kişilik kadroyu zor çıkartacaklarını söyledi.

Kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Giresunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, çalıştırdığı takımlar arasında bu güne kadar hiç böyle bir sıkıntı yaşamadığını belirtti.

Giresunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, “Bana ilk başladığımda bir rapor geldi. İlk defa tahmin ediyorum ki Giresun’da hiçbir takımda böyle sıkıntı yaşamamıştım herkes sakat, bu sakatlığı tek bir yere bağlamanın doğru olmadığını düşünüyorum. Hafta boyunca yaptığımız çalışmalarda her mevki için oynayacak oyuncularımızın alternatiflerinde düşünmeye çalıştık ancak yukarı dada söyledim sakatlıkların çokluğu bizi dara düşürdü. Bunu bahane etmek içinde söylemiyorum ama bu kadar sakat bir futbolcu topluluğu bir takımda nasıl olur bunu tartışmak gerekir. Bunu sadece hocasına, yönetimine, sahaya bağlamak da doğru değil araştırmak gerekir benim şahsi düşüncem” ifadelerini kullandı.

Bu hafta çoğu oyuncudan yoksun olacaklarını kaydeden Hüseyin Kalpar, “Bu sıkıntıdan nasıl kurtuluruz diye araştırma yapıyoruz. Biz yine de olaylara olumlu bakarak, pozitif düşünerek yolumuza en iyi şekilde, hiç oynamayan oyucu da en iyi oynayan oyuncu kadar verim verir inancı içerisinde yolumuza devam etmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.