SON DAKİKA!

GİRESUN’UN BAŞKANI KERİM AKSU’YA BÜYÜK İLGİ

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Osmaniye Mahallesi’ni ziyaret ederek, düzenleme çalışmaları tamamlanan Osmaniye Camii avlusunda mahalle sakinleri ile buluştu.

Osmaniye Mahallesi Muhtarı Temel Akın tarafından karşılanan Başkan Aksu’ya mahalle halkı sevgi gösterisinde bulundu. Aksu, kendisinin de Osmaniye Mahallesi’nde oturduğunu, çocukluk ve gençliğinin bu mahallede geçtiğini söyledi.

Mahalle Muhtarı Temel Akın, 1964 yılında yapılan Osmaniye Camisinin kuruluşundan sonra ilk defa kapsamlı bir düzenleme gördüğünü, bu çalışmalardan dolayı mahalle halkı adına Başkan Aksu ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Osmaniye Mahallesinin sakinlerinin bir birini tanıdığını belirterek; “Bu mahallemizin akrabalık, komşuluk ilişkileri kuvvetlidir. Camimizin çevresini, şadırvanını, duvarlarını, zeminini yeniledik. Oturma alanları ve yeşil alan oluşturduk. Camimizin avlusunu aydınlattık. Bildiğiniz gibi burada bir ağaç vardı, fırtınadan devrildi. Büyük ağaç değil bodur ağaçlar diktirdik. Tüm mahallerimizden gelen talepleri değerlendirip, istekleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Sizlerle birlikte olduğum için, buraya geldiğiniz için teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum “ dedi.
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun Osmaniye Mahallesi Ziyaretine, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.